• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

G String

G String 1.03a

Mitthrawn

1. úroveň
Člen
42%
Příspěvků
30
Skóre reakcí
13
Bodů
52
Mitthrawn přidal/a nový překlad:

G String - CZ překlad titulků do Half-Life 2 Mod - standalone hry G String (bez sexuálního obsahu)

Překlad endorsovaný vývojářem hry G String
Začal jsem pracovat na překladu hry, hledám někoho, komu funguje Source SDK caption compiler - mě vyhazuje chyby přes správné enkódování charakterů. Překlad bude časem i oficiálně přidán do aktualizace hry někdy v druhé polovině 2022.

Zobrazit přílohu 49766

G String
Jde o hru v Source enginu, založenou na Half-Life 2 ep. 2 - UI už je do češtiny přeloženo firmou Valve, překládám pouze titulky, kouknu se po texturách, ale...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Mitthrawn

1. úroveň
Člen
42%
Příspěvků
30
Skóre reakcí
13
Bodů
52
Ahoj, všiml jsem si, že menu nějak nejede.. Je potřeba hru spustit, a až po spuštění nové hry zapnout titulky v jazyku english, a dialog only. Takto cz titulky zprovozníte
 
Komentář

Mitthrawn

1. úroveň
Člen
42%
Příspěvků
30
Skóre reakcí
13
Bodů
52
Uživatel Mitthrawn vložil k překladu G String novou aktualizaci:

AKTUALIZOVANÝ NÁVOD PRO ZPROVOZNĚNÍ ČEŠTINY

!!! Pozor - menu momentálně není zprovozněné, je nutné v sekci Options >> Audio nastavit Audio (spoken language) na English, Captioning na Subtitles (Dialog only) a caption language na English.

!!! Při spuštění hry bude nutné, až po spuštění nové hry nebo v pokračování v pauzovém menu znovu nastavit caption language na English !!!

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Komentář

Top