• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Fallout 76

Dokončen Fallout 76 1.6.4.21

Patch notes: Oprava drobných chybek, doplnění další diakritiky.
Patch notes:
 • Díky spolupráci s PalkoCZ (Fallout 4, Starfield, Disco Elysium) se povedlo do hry vrátit diakritiku za to mu patří ohromný dík. Může se stát, že u lore lístečků se bude muset ještě kapánek upravit neb některé fonty úplně nespolupracují.
 • Novinka pro snadné čtení lore stačí pomocí klávesy V (defaultně) přepnout do strojového průhlednému textu.
 • Kdo je Hugo Stolz a co se stalo v ve vaultu 63? Co je to za podivnou bouři nad Národním parkem Shenandoah.
 • Nová již 17. sezóna vyberte si nové odměny
Patch notes: Speciální event - Jarní úklid

Varování: Některé antiviri mohou hlásit falešně pozitivní přítomnost trojského koně. NENÍ tomu tak, stačí to dát do vyjímek.

FB: Fallout 76 - čeština | Decin
Patch notes: 16. sezóna, Co se skrývá za tajemnou ďábelskou krví a co se děje v mafii.

Varování: Některé antiviri mohou hlásit falešně pozitivní přítomnost trojského koně. NENÍ tomu tak, stačí to dát do vyjímek.
Patch notes: Valentýnský event - Planoucí láska
Patch notes: Jednotná verze překladu (odstraněny rody, pokud najdete nějaký dialog s rodem pošlete je prosím na discord), nová 15. sezóna Velká hra, nové expedice do Atlantic City, doplněny anglické názvy u sppousty věcí pro snadnější vyhledávání. a mnoho dalšího
Patch notes: Doplnění chybějích dialogů, plánů, výzev.
 • To se mi líbí
Reactions: Honzek a Pokatep
Patch notes: Narozeniny Falloutu, toto je více méně poslední verze kde je překlad rozdělen na muže a ženu od vydání Atlantic City budou dialogy lehce poupraveny. Pokud se něco změní budu vás samozřejmě informovat :)
Patch notes: U překladu za muže a ženu opravena chyba s nefunknční deskovou hrou. Děkuji za pochopení.
Patch notes: Nová sezóna "Boj za svobodu, předělaná nápověda i menu nápovědy, přejmenování některých úkolů a lokací pro lepší smysl, NOVÁ VERZE HYBRIDNÍHO PŘEKLADU (anglické názvy lokací, zbrojí, zbraní, prefixů i afixů) zatím ve testovací beta verzi jak to bude vypadat.
Patch notes: Nová 13. sezona, Úprava některých NPC, úprava některých zbraní, nová verze s eng. popisy je ve výrobě ta bude později :)
Úprava názvosloví některých věcí, úprava předmětů pro výrobu
Dokončené nedodělky z úterní aktualizace, nyní je překlad opět kompletní.
Úprava ženských dialogů a dialogů celkově, přidány nově dialogy pro osvoboditele a komunistické vojáky. Chybí některé položky pro KEMP ty budou následovat do konce týdne, děkuji za pochopení.
Spousta předělaných dialogů, na opravě verze za ženu se stále pracuje. Přeji Vám šťastný nový rok 2023 :)
Nuka World na cestách, spousta předělaných dialogů, na opravě verze za ženu se stále pracuje.
Tady Rucker. Volám všechny dostupné Respondéry! Kdo chce pomoci uprchlíkům z Pittu a nebo se připojit k boji proti bezohledným fanatikům a podpořit tak Unii ať nás navštíví ve Whitesprigském útočišti
NOVÝ PŘÍBĚH, NOVÉ FRAKCE, NOVÉ ODMĚNY
Opravena kritická chyba překladu kde se objevovalo LOOKUP FILED. Chyba v nové defaultní cestě instalace bude opravena v nejblížším možném termínu.
Nová aktualizace hry kde byli opraveny bugy z posledního updatu
Drobné opravy v textech a již by nemělo docházet k podivným názvům zbraní např. Vymezená ~ Radiační puška ~ Puška apod.
Back
Top