Fallout 76

Dokončen Fallout 76 1.6.4.21

Patch notes: Doplnění chybějích dialogů, plánů, výzev.
  • To se mi líbí
Reactions: Pokatep
Patch notes: Narozeniny Falloutu, toto je více méně poslední verze kde je překlad rozdělen na muže a ženu od vydání Atlantic City budou dialogy lehce poupraveny. Pokud se něco změní budu vás samozřejmě informovat :)
  • To se mi líbí
Reactions: MichalMM a Aeris
Patch notes: U překladu za muže a ženu opravena chyba s nefunknční deskovou hrou. Děkuji za pochopení.
Patch notes: Nová sezóna "Boj za svobodu, předělaná nápověda i menu nápovědy, přejmenování některých úkolů a lokací pro lepší smysl, NOVÁ VERZE HYBRIDNÍHO PŘEKLADU (anglické názvy lokací, zbrojí, zbraní, prefixů i afixů) zatím ve testovací beta verzi jak to bude vypadat.
Patch notes: Nová 13. sezona, Úprava některých NPC, úprava některých zbraní, nová verze s eng. popisy je ve výrobě ta bude později :)
Úprava názvosloví některých věcí, úprava předmětů pro výrobu
Dokončené nedodělky z úterní aktualizace, nyní je překlad opět kompletní.
Úprava ženských dialogů a dialogů celkově, přidány nově dialogy pro osvoboditele a komunistické vojáky. Chybí některé položky pro KEMP ty budou následovat do konce týdne, děkuji za pochopení.
Spousta předělaných dialogů, na opravě verze za ženu se stále pracuje. Přeji Vám šťastný nový rok 2023 :)
Nuka World na cestách, spousta předělaných dialogů, na opravě verze za ženu se stále pracuje.
Tady Rucker. Volám všechny dostupné Respondéry! Kdo chce pomoci uprchlíkům z Pittu a nebo se připojit k boji proti bezohledným fanatikům a podpořit tak Unii ať nás navštíví ve Whitesprigském útočišti
NOVÝ PŘÍBĚH, NOVÉ FRAKCE, NOVÉ ODMĚNY
Opravena kritická chyba překladu kde se objevovalo LOOKUP FILED. Chyba v nové defaultní cestě instalace bude opravena v nejblížším možném termínu.
Nová aktualizace hry kde byli opraveny bugy z posledního updatu
Drobné opravy v textech a již by nemělo docházet k podivným názvům zbraní např. Vymezená ~ Radiační puška ~ Puška apod.
Nová sezóna, Událost: "Otestujte si své železo"
Vypuštěna diakritika v části interface, komplet terminálů, popisu perků i legendárních perků, žvýkačkových vtipů, dopisů, poznámek a vzpomínek, políček žebříčku. Diakritika bude i nadále dělat problém ve výpisu denní operace u zbraní a zbrojí a je to z důvodu, že tento problém je jen pro ten výpis jinde ty samé věci problém nedělají.
Pokud někde naleznete věc kde ještě dělá bordel diakritika vyjma denní operace, pošlete prosím screenshot a já to napraví. Děkuji :)
Korektura textů, Pálenkové jamboree atd..

Překlad již obsahuje cca polovinu přepracovaných textů terminálů, poznámek a interface kde dělala diakritika problémy. Po dokončení přepracování vyjde i zbylá část.
Back
Top