1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Fallout 4

Fanouškovský překlad života v postapokalypse.

 1. Vydání verze 0.9.8

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.8.

  Součástí této verze je předně DLC Far-Harbor a velká korektura nedialogových textů pro DLC Automatron.
 2. Vydání verze 0.9.7

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.7, která opět opravuje celou řadu chyb.

  Součástí této verze je překlad DLC Automatron (některé dialogy stále ještě čeká korektura) a částečný překlad DLC Far Harbor (komplet přeloženo bude začátkem příštího roku).
 3. Vydání verze 0.9.6

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.6, ve které opět opravujeme pár chyb.

  Součástí nové verze je především nový překlad DLC Vault-Tec Workshop (Dílna Vault-Tecu). Na PC i XB1 je překlad součástí základní češtiny, na PS4 jde o oddělenou modifikaci.

  Spolu s tímto releasem pro vás máme i titulky ke všem herním videím, které si můžete stáhnout do hry (pouze pro PC) nebo přehrát na YouTube. Bližší instrukce jsou k nalezení...
 4. Vydání verze 0.9.5

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.5, která opravuje celou řadu chyb, jako například:
  • sjednocení reakce cocky → namyšleně
  • sjednocení power → elektřina (na dost místech byla energie)
  • upřesnění překladu pro úchyt elektrického vedení
  • sjednocení recall code → tovární kód
  • sjednocení názvu některých lokací (Západní Everett, Ústředna, ...)
  • sjednocení terminologie v rámci herní nápovědy
  • sjednocení názvů modifikací v...
 5. Vydání verze 0.9.4

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.4, která opravuje celou řadu chyb (vytvářet přesný seznam by bylo zbytečně pracné).

  Součástí češtiny je od této verze i překlad DLC Wasteland Workshop (Dílna Pustiny). Na XB1 je překlad DLC součástí stejné základní modifikace, na PS4 jde o oddělenou modifikaci - https://bethesda.net/en/mods/fallout4/mod-detail/4050783 .
 6. Vydání verze 0.9.3

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.3. Vedle oprav celé řady odhalených překlepů a menších chyb jsme přejmenovali i několik postav (Řídící v GA, nájezdník Hlava Nehlava, ...) a lokací (Greyovy sady, obchodní sklep Fallon, slepá ulička, ...)

  Významnou úpravou v rámci tohoto releasu je zlepšení MSI instalátoru, který si již nebude stěžovat na chybějící soubor Fallout4Custom.ini a při instalaci smaže jakékoliv předchozí verze překladu. Pokud jste měli s instalátorem dříve nějaké...
 7. Vydání verze 0.9.2

  palko
  Vydali jsme novou verzi překladu 0.9.2. Mezi řadou malých oprav byly zkontrolovány a upraveny názvů úkolů v rámci všech questů (dojdi, přines, promluv si, ...).

  Další výraznou úpravou je podpora Fallout 4 VR, kde jsme přidali nový font pro ovládací prvky a přeložili část nových textů. U VR není plně přeloženo uživatelské rozhraní a herní nápověda. Postup překladu můžete sledovat na hlavní stránce našeho profilu. Pro VR nemáme...