1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Fallout 4

Fanouškovský překlad života v postapokalypse.

 1. palko
  Verze hry:
  Steam, XB1, PS4
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  25%
  [​IMG]
  Vítejte na oficiálním profilu fanouškovského překladu Fallout 4. Případné dotazy můžete pokládat ve zdejší diskuzi.

  Překlad základní hry je hotový a ve formě beta verze je k dispozici ke stažení.

  Beta verze je primárně určená k testování a zcela jistě obsahuje celou řadu menších i větších chyb. Jednou za cca. dva týdny budeme vydávat opravné verze.
  • Stav překladu nových textů pro VR (je součástí BETA verze) — 40 %
  • Stav překladu titulků herních videí — 26 %
  • Stav překladu DLC Far Harbor4 %
  • Stav překladu DLC Nuka-World 0 %
  • Stav překladu DLC Automatron 0 %
  • Stav překladu DLC Dílna Pustiny (je součástí BETA verze)100 %
  • Stav překladu DLC Dílna vynálezů95 %
  • Stav překladu DLC Dílna Vault-Tecu70 %
  Chcete-li si s námi popovídat, připojte se na náš Discord server. Sledovat překlad můžete i skrze naši facebookovou stránku.

  O postupu projektu se snažíme pravidelně informovat. Seznam doposud publikovaných příspěvků:

  Pokud byste chtěli překladatelský tým finančně podpořit:

Poslední aktualizace

 1. Vydání verze 0.9.4
 2. Vydání verze 0.9.3
 3. Vydání verze 0.9.2

Nejnovější hodnocení

 1. Gorax
  Gorax
  5/5,
  1. palko
   Autorova odpověď
   Spouštění Steamu a hry jako Admin rozbíjí češtinu a vůbec fungování hry. Sice jde o ofiko návod, ale je tedy dost šílený.
 2. Damien
  Damien
  5/5,
  Automatron a všechny Workshopy jsou již kvalitně přeloženy od jiného překladatele možná by nebylo od věci se sním spojit abyste si těmito překlady ušetřili práci a věnovali se těm náročnějším DLC. Jen podnět. Jinak velký dík za super práci čekal jsem trpělivě celé dva roky. Jste borci:-)
 3. mato12
  mato12
  5/5,
  super,ale po tyzdni mi nejde hra spustit,dostanem sa do menu cestiny a potom cela hra spadne
  1. palko
 4. Infernus
  Infernus
  5/5,
  Také jsem s češtinou spokojený, ale při přejití na verzi 0.9.3 mi nejde ve hře hackování na žádném terminálu. Mám už rozehranou hru a před přesunem češtiny na novější verzi vše fungovalo. V originále běží vše jak má, jen když dám češtinu, tak to bohužel nefunguje.
  1. palko
   Autorova odpověď
   Z popisu mi není zřejmé, co tam nefunguje. Kdyžtak prosím o screenshot. Zatím se nám vždy ukázalo, že hráčům není zřejmý systém, jakým hackování funguje.
 5. Whytek
  Whytek
  5/5,
  Výborná práce, zatím jsem našel jen jednu chyb bohužel mě nenapadlo udělat screen sem ***** no :D ale je to jeden z prvních rozhovorů s Maxsonem jak se dostanete na prydwen tak ve slově experiment chybí X. Příště udělám screen sry :)
  1. palko
   Autorova odpověď
 6. Norbi001
  Norbi001
  5/5,
  Skvostná čeština. I přes občasné přešlapy, které jsou naprosto v pořádku vzhledem k tomu, že to je BETA verze, je úroveň překladu opravdu na velice dobré úrovni. Moc Vám za ni děkuji a doufám, že vydržím čekání na přeložená DLC. Máte můj obdiv a úctu, že se pouštíte do takovýchto projektů. Jste opravdoví machři na slovo vzatí. Rád bych přiložil ruku k dílu, ale nejsem si jistý, jestli bych byl rovnoceným členem překladatelů. Bylo by možné zaslat mi na můj e-mail nějaký testovací text, kde bych zjistil své překladatelské schopnosti, co se Falloutu a jeho světa týče?
  1. palko
 7. Charliecek
  Charliecek
  5/5,
  Úžasna čeština na profesionálnej úrovni!!! Mne osobne funguje bez najmenšich problémov, žiadne pády, čierne obrazovky, vobec nič, ide ako aj bez nej. Diakritika bez chyby, skutočne veľmi kvalitne spravené. Samozrejme som poslal ako vďačnosť pár zátiek ;) Konečne som si vychutnal tu hru naplno! 80 hodín len za pár dni, ani som nespal :D A ešte ma čaká pekných pár desiatok hodín a to len vďaka vám ;) Jedno veľké ĎAKUJEM!
 8. krtko007
  krtko007
  5/5,
  Pri takom množstve textu a jeho náročnosti je to skvelo odvedená práca ........gratulujem celému týmu :)
 9. postapman01
  postapman01
  5/5,
  Moc děkuji za překlad. Kvalita je super, zatím jsem na nic nenarazil. Ale mám prosbu, nešlo by vydat verzi překladu jako mód? (soubor .esp) Většina módů (hlavně Unofficial Fallout 4 Patch) nějak do textů zasahuje a tím pádem mám skoro půlku hry v angličtině, pokud mám módy zaplé. Ocením i radu jako z překladu mód udělat vlastnoručně. Díky
  1. palko
   Autorova odpověď
 10. Valibuch
  Valibuch
  5/5,
  Paráda .... Jen pro zajímavost na ulož.to je zdařilý překlad DLC Automatrona a Workshopu.