1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Fallout 4

Fanouškovský překlad života v postapokalypse.

 1. palko
  Verze hry:
  Steam, XB1, PS4
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  32%
  [​IMG]
  Vítejte na oficiálním profilu fanouškovského překladu Fallout 4. Případné dotazy můžete pokládat ve zdejší diskuzi.

  Překlad základní hry je hotový a ve formě beta verze je k dispozici ke stažení.

  Beta verze je primárně určená k testování a zcela jistě obsahuje celou řadu menších i větších chyb. Jednou za cca. dva týdny budeme vydávat opravné verze.
  • Stav překladu nových textů pro VR (je součástí BETA verze) — 40 %
  • Stav překladu titulků herních videí — 58 %
  • Stav překladu DLC Far Harbor12 %
  • Stav překladu DLC Nuka-World 0 %
  • Stav překladu DLC Automatron 57 %
  • Stav překladu DLC Dílna Pustiny (je součástí BETA verze)100 %
  • Stav překladu DLC Dílna vynálezů (je součástí BETA verze) — 100 %
  • Stav překladu DLC Dílna Vault-Tecu100 %
  Chcete-li si s námi popovídat, připojte se na náš Discord server. Sledovat překlad můžete i skrze naši facebookovou stránku.

  O postupu projektu se snažíme pravidelně informovat. Seznam doposud publikovaných příspěvků:

  Pokud byste chtěli překladatelský tým finančně podpořit:

Poslední aktualizace

 1. Vydání verze 0.9.5
 2. Vydání verze 0.9.4
 3. Vydání verze 0.9.3

Nejnovější hodnocení

 1. Peter68
  Peter68
  5/5,
  Po dvouletém čekání a fandění týmu překladatelů mám konečně
  hru na svém PC i s krásnou č e š t i n o u ,bez které byl doteď příběh
  pro mně i manželku zahalen tajemstvím.Posíláme tímto celému týmu
  obrovské díííky,uznání a odměnu za výdrž a dotažení Bety do zdárného konce v hodnotě 200 Kč.Přejeme hodně zdaru do dalších překladů...
 2. ReznakP
  ReznakP
  5/5,
  Díky moc za Vaši práci. Byla obrovsky náročná, ale vy jste to skvěle zvládli. Hraní s CZ bylo super, člověk toho často více pochytil, než když to hrál v ENG verzi. Díky moc a posílám odměnu (i když neúměrnou tomu, co jste do toho dali vy). Mějte se a držím palce do dalších projektů :-)
 3. Ladefeto
  Ladefeto
  5/5,
  Moc vám fandím. Udělali jste úplně úžasný kus dobře odvedené práce a ještě v ní dále pokračujete. Už první vydání bylo dle mého názoru velice dobře odladěné a pokud jsem někde na něco narazil, tak to vždy byly jen kosmetické věci. PS: už se nemůžu dočkat Dílny Vault-Tecu (:
 4. Tondan
  Tondan
  5/5,
  Je docela tragický že si zaplatím za hru která nefunguje. Pak se lidi diví že si někdo raději pořídí cracknutou verzi s kterou nemá problémy. Jinak zakázat Fallout 4 ve firewallu mi nepomohlo a když jsem zakázal i Steam, tak si svévolně znovu povolil připojení. Z osobních důvodů se nechci úplně odpojit od internetu, takže co dál? Mám žádat o vrácení peněz zaplacených za hru, která nefunguje?
 5. Gorax
  Gorax
  5/5,
  1. palko
   Autorova odpověď
   Spouštění Steamu a hry jako Admin rozbíjí češtinu a vůbec fungování hry. Sice jde o ofiko návod, ale je tedy dost šílený.
 6. Damien
  Damien
  5/5,
  Automatron a všechny Workshopy jsou již kvalitně přeloženy od jiného překladatele možná by nebylo od věci se sním spojit abyste si těmito překlady ušetřili práci a věnovali se těm náročnějším DLC. Jen podnět. Jinak velký dík za super práci čekal jsem trpělivě celé dva roky. Jste borci:-)
 7. mato12
  mato12
  5/5,
  super,ale po tyzdni mi nejde hra spustit,dostanem sa do menu cestiny a potom cela hra spadne
  1. palko
 8. Infernus
  Infernus
  5/5,
  Také jsem s češtinou spokojený, ale při přejití na verzi 0.9.3 mi nejde ve hře hackování na žádném terminálu. Mám už rozehranou hru a před přesunem češtiny na novější verzi vše fungovalo. V originále běží vše jak má, jen když dám češtinu, tak to bohužel nefunguje.
  1. palko
   Autorova odpověď
   Z popisu mi není zřejmé, co tam nefunguje. Kdyžtak prosím o screenshot. Zatím se nám vždy ukázalo, že hráčům není zřejmý systém, jakým hackování funguje.
 9. Whytek
  Whytek
  5/5,
  Výborná práce, zatím jsem našel jen jednu chyb bohužel mě nenapadlo udělat screen sem ***** no :D ale je to jeden z prvních rozhovorů s Maxsonem jak se dostanete na prydwen tak ve slově experiment chybí X. Příště udělám screen sry :)
  1. palko
   Autorova odpověď
 10. Norbi001
  Norbi001
  5/5,
  Skvostná čeština. I přes občasné přešlapy, které jsou naprosto v pořádku vzhledem k tomu, že to je BETA verze, je úroveň překladu opravdu na velice dobré úrovni. Moc Vám za ni děkuji a doufám, že vydržím čekání na přeložená DLC. Máte můj obdiv a úctu, že se pouštíte do takovýchto projektů. Jste opravdoví machři na slovo vzatí. Rád bych přiložil ruku k dílu, ale nejsem si jistý, jestli bych byl rovnoceným členem překladatelů. Bylo by možné zaslat mi na můj e-mail nějaký testovací text, kde bych zjistil své překladatelské schopnosti, co se Falloutu a jeho světa týče?
  1. palko