• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Daydream Mosaics

Dokončen Daydream Mosaics 1.0

Verze herního klienta
 1. Steam
 2. Ostatní
Verze hry
pravděpodobně jakákoliv
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Znáte nonogramy? Pokud nevíte, co to je, tady je vysvětlivka: Malovaná křížovka – Wikipedie

Připravil jsem s explicitním souhlasem vývojářů překlad hry Daydream Mosaics od studia Suricate Software. Jedná se o hru s barevnými nonogramy, jednotlivé obrázky jsou tvořeny až šesti barvami, které se řeší samostatně.

Hru je možno zakoupit na platformě BigFishGames, Daydream Mosaics for iPad, iPhone, Android, Mac & PC! Big Fish is the #1 place for the best FREE games (trvalá licence) nebo ji hrát na různých předplatitelských systémech (podobných třeba Netflixu), jako je třeba Thousands of Games - Welcome to Gamehouse. Hra by měla vyjít i na Steamu, kde již bude český překlad přítomen.
Kdo to neznáte: z BigFishGames lze zdarma stáhnout jakoukoliv hru a hrát ji jednu hodinu, pro další hraní je potřeba si ji zakoupit. Takže nikdy nekupujete "zajíce v pytli", vždy si hru můžete vyzkoušet.

Překlad je kompletní včetně diakritiky.

Instalace je jednoduchá. Archív obsahuje soubor "texts.txt" a složku "captions". Najděte si ve hře adresář ..\Daydream Mosaics\localization\, tam uvidíte soubor a adresář stejných názvů, prostě to nahraďte tím z archívu s češtinou. Po spuštění je pak hra přímo v češtině.

Zvláštní poděkování patří vývojáři hry ashmoor-ovi, který překreslil různé vyskakovací (pop-up) nápisy ve formě obrázků, aby i ty mohly být v češtině (ty jsou právě ve výše uvedené složce "captions").

Obrázky z přeložené hry:

DDM1_1.pngDDM1_2.pngDDM1_3.pngDDM1_4.pngDDM1_5.png
Autor
siSINka
Staženo
437
Zobrazení
1.754
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od siSINka

Back
Top