1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Darksiders 3

Překlad skvělého pokračování Darksiders 1 a 2

 1. kubinx8
  Verze hry:
  1.05
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  30%
  Korektura:
  20%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  [​IMG]

  Vraťte se zpět do apokalypsy na Zemi ve třetím pokračování populárního Darksiders III. V této hack’n‘slash akční adventuře se ujmete role Fury a musíte dohnat a odstranit Sedm Smrtelných Hříchů. Úspěch je nutný k vybalancování sil na rozervané Zemi. Dlouho očekávané pokračování Darksiders je tady.

  Hráč se ujímá role Fury, nejvíce nepředvídatelného jezdce apokalypsy. Fury je čarodějka spoléhající na svůj bič a magii, snažící se o nastolení rovnováhy mezi dobrem a zlem na Zemi. Postupně ovládněte její magické schopnosti, které postupně zprístupní nové zbraně, pohyby a dovednosti.


  Recenze: https://www.idnes.cz/hry/recenze/darksiders-3-recenze.A181126_133011_bw-pc-recenze_srp

  Protože mám sérii Darksiders rád a nikdo se do překladu třetího dílu nepustil, začal jsem s tím sám. Teď už jsme na to tři a doufám, že překlad dotáhnem ke zdárnému konci. Textut tam není moc, ale času taky ne. Budu se snažit průběžně doplňovat info o postupu. Zároveň chci požádat, kdyby se našel někdo, kdo by pak uměl udělat instalátor, ať se ozve!

  Překlad: than, Martuk
  Korekce a testing: kubinx8

  Takhle by to mělo vypadat:

Nejnovější hodnocení

 1. Cecil1
  Cecil1
  5/5,
  Super zpráva. Už se těším jak si hru zahraji v Českém jazyce ...jen tak dál
 2. RealiseWay
  RealiseWay
  5/5,
  Držím palce! Série jako je Darksiders si určitě zaslouží i třetí díl v českém jazyce.