• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of Juarez: Gunslinger (SK)

Dokončen Call of Juarez: Gunslinger (SK) 1.0

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Call of Juarez  Gunslinger Screenshot 2020.12.12 - 20.22.04.55.jpg


O hre:
Štvrtý diel westernovej série Call of Juarez od poľského štúdia Techland je nenáročná strieľačka s výbornou atmosférou. Vžijete sa do kože lovca odmien menom Silas Greaves, ktorý rozpráva historky o stretnutiach s najznámejšími banditmi divokého zápasu. Ide zároveň o skvelý spôsob, ako sa s touto tematikou lepšie oboznámiť, pretože o mnohých miestach, udalostiach či osobnostiach hra prináša reálne informácie prostredníctvom zberateľských predmetov.

O preklade:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, titulky, herný pomocník a nugety pravdy, všetko s úplnou diakritikou. Zároveň bolo lokalizované herné logo po spustení hry. Slovenský názov hry znie „Call of Juarez: Pištoľník“. Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. Slovenský jazyk by mal byť v hre aktívny ihneď po nainštalovaní lokalizácie. Nezabudnite si v ponuke zapnúť titulky!

Slovenská lokalizácia bola pripravená tak, aby s ňou bolo možné odomykať výsledky na platforme Steam a zapisovať dosiahnuté skóre do internetových rebríčkov v arkádovom režime či duelovej výzve.

O autoroch:
Mário Csaplár
- preklad do slovenčiny, korektúry, diakritika, logo, inštalátor
Matej Lipka - preklad do slovenčiny
  • To se mi líbí
Reactions: Flego a lichkangaxx
Autor
MixerX
Staženo
70
Zobrazení
402
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od MixerX

Top