• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Bus Driver - STEAM aktivátor češtiny

Dokončen Bus Driver - STEAM aktivátor češtiny 1.0

Verze hry
V2
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Bus Driver aktivátor češtiny pro STEAM verzi hry

Comp 1_00000.png

INSTALACE

1. Vložte veškerý obsah archívu do instalační složky hry.
Standartně: C:\Steam\steamapps\common\Bus Driver
V případě výzvy o přepsání souboru výzvu potvrďte.

2. Jazyk přepnete v aplikaci launcher (spouštěč), kterou lze spustit, když ve steamu kliknete na 'Hrát' a zvolíte 'Configure Bus Driver'.

Nebo přejděte do instalační složky hry (viz výše) a poté do podsložky 'bin' a následně 'win_x86' a poklikejte na soubor 'launcher.exe'.

3. Pokud máte launcher v angličtině, tak v pravé části okna vedle 'Language:' klikněte na šipku, čímž rozvinete menu, a vyberte jazyk 'Čeština'.

Hra a launcher jsou nyní v češtině.

INFORMACE

Český překlad této hry (kromě aplikace launcher) nebyl prováděn mnou a nemám na něm žádnou zásluhu, je již součástí STEAM verze hry a stažen ze steam serverů spolu s celou hrou. Ve vlastnostech hry ve steamu není však možnost změny jazyka a to ani v nastavení samotné hry, české texty a fonty však v instalační složce jsou, proto byl tedy vytvořen tento "aktivátor".
 • To se mi líbí
Reactions: snake
Autor
martanius
Staženo
680
Zobrazení
3.507
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od martanius

Back
Top