• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Bus Driver - STEAM aktivátor češtiny

Dokončen Bus Driver - STEAM aktivátor češtiny 1.0

Verze hry
V2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Bus Driver aktivátor češtiny pro STEAM verzi hry

Comp 1_00000.png

INSTALACE

1. Vložte veškerý obsah archívu do instalační složky hry.
Standartně: C:\Steam\steamapps\common\Bus Driver
V případě výzvy o přepsání souboru výzvu potvrďte.

2. Jazyk přepnete v aplikaci launcher (spouštěč), kterou lze spustit, když ve steamu kliknete na 'Hrát' a zvolíte 'Configure Bus Driver'.

Nebo přejděte do instalační složky hry (viz výše) a poté do podsložky 'bin' a následně 'win_x86' a poklikejte na soubor 'launcher.exe'.

3. Pokud máte launcher v angličtině, tak v pravé části okna vedle 'Language:' klikněte na šipku, čímž rozvinete menu, a vyberte jazyk 'Čeština'.

Hra a launcher jsou nyní v češtině.

INFORMACE

Český překlad této hry (kromě aplikace launcher) nebyl prováděn mnou a nemám na něm žádnou zásluhu, je již součástí STEAM verze hry a stažen ze steam serverů spolu s celou hrou. Ve vlastnostech hry ve steamu není však možnost změny jazyka a to ani v nastavení samotné hry, české texty a fonty však v instalační složce jsou, proto byl tedy vytvořen tento "aktivátor".
  • To se mi líbí
Reactions: snake
Autor
martanius
Staženo
177
Zobrazení
543
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od martanius

Top