• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
60 Parsecs!

Připravuje se 60 Parsecs!

Verze hry
Steam
Překlad
10%
Korektura
0%
Testování
0%
O hře:

60 Parsecs! je pokračování černé komediální adventury 60 Seconds!. Tentokrát se však naši hrdinové před atomovou apokalypsou zachrání odletem do vesmíru.

Před odletem máte pověstných 60 vteřin na nasbírání zásob a posádky, kterou naplníte vaší vesmírnou raketu. Po prvotním shonu se už snažíte jen přežít co nejdéle na zásobách polévky, výrobě či vylepšováním předmětů, a každodenních rozhodnutí, které mohou znamenat rozdíl mezi přežitím a smrtí. Stejně tak nechybí ani přistávání a průzkum na nehostinných planetách.

Hra nabízí 3 herní módy – Krom klasického je to Survivor kde musíte přežít s náhodně vygenerovanou posádkou a zásobami a mód, ve kterém musíte plnit speciální mise.

Zakoupení hry na Steamu

O překladu:

Tento překlad je jen jako bokovka k mému druhému překladu. Takže neočekávejte nějaké bleskurychlé dokončení. Dělám na tom jen jako odreagování :)

Hra má 581 normostran. Oproti předchůdci 60 Seconds! je toho textu asi tak 2x-3x více.

Podařilo se mi ze hry vytahat texty. Dalším problémem jsou fonty. Jen jeden font ve hře obsahuje všechny znaky české abecedy, zbytek se bude muset předělat.

1.png2.png
Autor
martanius
Zobrazení
2.545
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od martanius

Back
Top