• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Zaheslovaný game-WindowsNoEditor.pak

siSINka

3. úroveň
Překladatel
54%
Příspěvků
301
Řešení
3
Skóre reakcí
94
Bodů
268
Zeptám se obecně:

Hra v Unreal engine. Zkoušel jsem ji rozbalit (abych posoudil možnost lokalizace) poslední quickbms + unreal_tournament_4.bms, tool nahlásí zašifrování *pak. Heslo samozřejmě neznám, po pokračování bez hesla rozbalení selže. V adresáři hry je vedle *pak i stejně nazvaný soubor s příponou *sig (signature?)

Neznám-li heslo, je to asi konečná, co?
Zenhax ani Xentax hru (search) nezná.

Z logu:

The archive is encrypted, select the number of the key to use or type yours:
0: .....
.......
14: press RETURN for no encryption (Lineage 2 Revolution)
- please insert the content for the variable KEY:


Pokud existuje možnost řešení, budu konkrétnější v soukromé zprávě, díky
 

Pestr

Nováček
72%
Příspěvků
97
Skóre reakcí
56
Bodů
89
siSINka siSINka pokud se ti ta nejmenovaná hra podaří přeložit, tak to bude paráda. Já jsem zkusil rozbalit *.exe, té hry zipem, ten mi to otevřelo a je tam nějaký soubor označený .text, má dost znaků, ale i když ho dostanu ven, nedokážu ho převést na čistý text. Ale asi je to slepá ulička a můžu se plést i v tom o jakou hru jde. Držím palce.
 
Komentář

siSINka

3. úroveň
Překladatel
54%
Příspěvků
301
Řešení
3
Skóre reakcí
94
Bodů
268
Pestr Pestr Určitě netušíš, o jakou hru jde, to "game" v názvu jsem uvedl jen tak, místo skutečného názvu... ;-p
 
Komentář

Pestr

Nováček
72%
Příspěvků
97
Skóre reakcí
56
Bodů
89
siSINka siSINka máš pravdu, netuším. Unikla mi informace o souboru *sig a ten mnou míněná hra nemá. :cry: Tak se nechám překvapit a držím palce (y) .
 
Komentář

Gaunt

3. úroveň
Překladatel
81%
Příspěvků
352
Řešení
4
Skóre reakcí
550
Bodů
404
Ale on určíte nejde prekladať Lineage :D To, čo tam vypísal to je hláška z quickbms, že na rozbalenie pak archívu je potrebné heslo :D Lineage to tam vypíše ako príklad... pokiaľ je táto nemenovaná hra novšia, možno ešte nikto k tomu nenašiel správny kód, keďže mnohé hry na Unreal Engine 4 sú rovnako zaheslované alebo tá hra je tak málo známa, že sa nikomu do toho nechcelo.
 
Komentář
Top