• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Mirror's Edge Catalyst dokončen a Greedfall a AC V na videu

ph 1500x450_ME_Catalyst.jpg

Dvě tváře na obrázku ukazují, o čem bude v této novince hlavně řeč. Ale shrneme si i další projekty, které má Farflameův tým rozpracované nebo se kolem nich jenom "motá". :)

Mirror's Edge Catalyst
Připomínám těm, kdo to nepostřehli, že tato cyberpunková pecka už je nějaký čas dokončená. A tím myslím včetně databáze, která vysvětluje spoustu podrobností o herním světě, jeho historii, městu, postavách atd. Malý výsek z této databáze najdete volně přístupný na našem webu.
Češtinu poskytujeme ji našim podporovatelům, můžete si o ni napsat.

Greedfall
Greedfall je s dokončením v závěsu. Nedávno jsme sestříhali větší ukázku češtiny, kde se můžete pokochat některými lokacemi a samozřejmě přeloženými dialogy. Někteří fanoušci se ptali na novinky, takže jim vzkazuji, že se na webu se právě objevilo několik nových obrázků a informací - to je úplně čerstvá novinka.
Assassin's Creed Valhalla
Oproti předchozím dvěma dokončeným či dokončovaným projektům se s Valhallou budeme potkávat ještě dlouho. Nicméně práce postupuje poměrně slušně. Tým, který na Valhalle pracuje, se snaží, probíhají už nějaké menší korektury, takže doufám, že nám to vydrží. Nedávno jsem o tom psal na webu, takže se nezapomeňte podívat, a doplnil jsem to několika obrázky ze hraní úvodní části, takže tam už uvidíte dialogy nebo úvodní nápovědu. Momentálně programátor zase zpracovává nový patch. Toto pravidelné zasahování do textů nás bude provázet také ještě dlouho, ale nevadí, s tím se vypořádáme.

I zde jsme vydali nové video s českými titulky, tentokrát o tvorbě hry. A můžu vám slíbit, že to samozřejmě nebude naše poslední video k Valhalle.
Mass Effect remake - malá novinka
Ne, tenhle projekt neplánuju. Ostatně češtinu už všechny díly mají. Ale fanoušky asi bude zajímat pěkné názorné srovnání, jak budou asi vylepšeny postavy v remaku oproti originálu. Nedávno jsem ho umístil na svou stránku.
Co se týče češtiny pro remake, měl by ji zřejmě vytvořit Marek Tvrdý. Řeší se to v této skupině na FB.


Nějaké sci-fi pod pokličkou?
Ještě vás trochu poškádlím tímto obrázkem něčeho, co jsme zrovna překládali. Možná to poznáte. Ale tím nechci nic velkého naznačovat. Takže je to jen takový obrázek... I když je asi dost lidí, co by mělo zájem, že? :)


Na závěr tradiční přeložené video, tentokrát pro málo známou, ale zajímavou příběhovou hru s RPG prvky. Jmenuje se Forgotten City a má vyjít v létě:

 
Top