• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Expeditions: Viking

Expeditions: Viking 1.04

Taky se už těším, mám rád tento typ her a vikingské prostředí. Takže za mě co nejdříve :)
 
Díky za názory. Ještě nemůžu nic potvrdit, ale určitě to nevyjde pár dní před Vánoci. To budu ještě něco shánět atd. A když se něco dokončuje, tak to chce čas a trochu klidu.
Taky bych rád uvedl pár věcí na pravou míru...


Hlavně až bude překlad připravený k vydání dle představ překladatelů.

Ano, to je cíl. :)


Farflame mi opět hodil brouka do hlavy, jasné že by bylo nejlepší kdyby ta čeština vyšla 100 % ale když mají být ty Vánoce .. plno lidí doma a mají dovolené tak by to byl fakt krásny dárek abychom mohli co hrát.. a spokojil bych se i s verzí kde by ještě bylo par špatných korektur viz háčky a a čárky.


V téhle verzi bys ještě Anglii moc neplenil, to až v té kompletní.


Také bych preferoval vánoce, když se ptáte-bude víc volného času;) a pokud napíšete, kam posílat screeny s nějakou chybkou, která by se třeba našla v nějakých již přeložených lokacích, mohla by to být i pro autory dobrá zpětná vazba.

Chybky můžeš posílat klidně sem. Nebo na můj email.


To bude jako ac rogue neco cesky neco anglicky .

Tak vypadala jenom ta nedokončená a neotestovaná čeština od jiných lidí. Naše čeština AC Rogue byla přeložená kompletně (když pominu jeden nebo dva texty, které jsou v exe souboru, což jsem psal na webu).


myslim si ze text nejde postupne a proste cast na zacatku bude anglicky a cast cesky a to same v prostredni casti .... ale pokud se pletu budu jedine moc rad

Pleteš se. První verze češtiny neznamená, že tam bude čeština a angličtina nějak promíchána. To, co vydáme jako první verzi, bude vypadat takto...
- bude přeložené a otestované rozhraní, schopnosti, tutorial atd (tutorial asi ještě nebude finální, ale měl by být pochopitelný)
- bude kompletně přeložená a testovaná úvodní část hry, zejména celé Dánsko - tak aby se dalo normálně hrát a procházet mapy, proto to testujeme. To, co není otestováno a zcela přeloženo je v druhé půlce hry, to v první češtině nebude

Takže ne, nebude to nějaký polotovar, nějaká beta - takové češtiny nevydávám. Když jsme vydávali postupně třeba Risen 3, tak to bylo po jednotlivých ostrovech, které byly celé přeložené a otestované, takže hráči mohli hrát alespoň některé ostrovy, které byly hotové.
 
Oki tim lepe a dekujeme za tve vyjadreni ,,, az to vyjde tak to vyjde:) Jeste k tomu ac moc dobre vim, ze vy delate kvalitni cestiny a jsou plne :) myslel jsem ze expandion bude neco jako ten prvni ac kterej ste vy nedelali .... to bylo prirovnani ,,,, takze se omlouvam.... nikdy bych o vas nerekl ze delate nekvalitni cestiny ...
 
[QUOTE="Ne...[/QUOTE]
taky bych byl pro vánoce..lepší něco málo než nic...nemohu se totiž dočkat :D .... Ale je to na překladatelích... :) jinak super práce
 
Koukám samé skvělé zprávy!!! už se nemůžu dočkat hru mám zakoupenou, nainstalovanou a jen přidat češtinu a bude to dokonalé! Ale hlavně dělejte to v klidu a bez stresu až to bude tak to bude. Je vůbec super že jste do toho šli! Díky vám!
 
Skvělá zpráva, nakonec nebudu vědět, co mám hrát dřív. :) Klíč nepotřebuju, už jí mám nějakou dobu koupenou a dárečky ode mne půjdou až v lednu, omlouvám se, ale nějak jsem se na ty vánoce vydal (popravdě hlavně ty vánoční slevy na steamu se mi trefily do vkusu). Děkuju moc.
 
tak kdy to vypukne?? :D čekám už od rána a zatím nic... už se nemůžu dočkat, konečně pořádný dárek k Vánocům ;)
 
jo taky už se nemůžu dočkat,konečně něco lepšího než trencle nebo fusekle :D
 
[QUOTE="Ma...[/QUOTE]
taky to tu sleduji už několik hodin :) Uvidíme zítra jestli to bude :)
 
jo také tu s napětím čekám. taky doufám že to tu zítra bude. taky sem koukám každou chvilku :)
 
tak zatím nic :( To čekání je na prd, autor nás navnadil, že bude čeština 26.12. a zatím ani druhý den se nic nekoná :( :( :(
 
Si pockam stejne asi na plnou verzi ... jsou vanoce neni cas a navic psal pokud vim ze mozna i 27 a to znamena do pulnoci :D
 
Psal tam že možna to bude až 27.12 :D lidi kliiid kdo si počka ten se dočká.
 
Aktuální info ze stránek je, že to bude zítra večer snad :). Tak ještě jeden den počkat budeme muset :)
 
tak kdo všechno čeká ? :D už jsem v napětí 3den a ani dnes to nevypadá, že autor dodrží co slíbil... :(
 
také čekám, obnovuji stránku každou chvilku, hra na steamu už čeká. Tak snad to výjde když tak zítra, stejně volno i příští týden :)
 
tak autor se asi zase někde vylil... nebo co znamená "ČEŠTINA VYJDE 28.12. večer. " ??????
 
Ježíš nechte ho žít, to skutečně nevydržíte ani pár hodin navíc? A skutečně ho znáte tak dobře, že se "zase vylil"? To už je trochu ubohý. :confused:
 
Chlapci, uvědomte si jednu věc, ten chlap a jeho banda to dělají zcela zdarma, abychom my co jsme tak rozmazlení hrát hry v češtině mohli vůbec tuhle hru hrát. Jsou svátky lidí mají dovolené , tráví se volný čas s rodinami , kamošema atd. mějte trochu strpení bože, jsou to jen lidí a znova dělají to zcela ZDARMA ! takže jeden dva dny Vás nezabijou ! a buďte rádi, že to vůbec někdo dělá.
 
Njn prave kvuli takovym potom se neudavaji presne terminy ani priblizne ani bety a podobne .... ale jinak se tesim az si to zahraju ,,, sem zvedav jestli to bude nekdo natacet cesky:)
 
tak autor se asi zase někde vylil... nebo co znamená "ČEŠTINA VYJDE 28.12. večer. " ??????

Obvykle jedu do noci, když něco vydávám. Alkoholu jsem se sice napil u bráchy, ale domů jsem překvapivě došel po svých, zasedl k češtině a jedu x hodin až doteď, ani jsem neusnul, neodpadl, ani nevrávorám a na klávesnici jsem také nic nevylil. Divné, že?

Jen klid, je to na cestě. Na webu je radši info.


mějte trochu strpení bože, jsou to jen lidí a znova dělají to zcela ZDARMA ! takže jeden dva dny Vás nezabijou

Díky za pochopení. :)
 
tak autor se asi zase někde vylil... nebo co znamená "ČEŠTINA VYJDE 28.12. večer. " ??????

LUDKA co si to dneska ve 00:24 napsal si normální? Víš kolik je tam textu víš kolik je s tím práce bude to zadarmo a ty ještě takto budeš mluvit že se nestydíš.
 
CZ šlape dokonale v GOG verzi. Excelentní práce, smekám klobouk před @Farflame a jeho týmem. Děkuji
texkbnafrw8wwn4kr8ttgxtmsjxs3s5j.jpg

6qhw7989rm6hj2yjgfbm6tj7wkds8hv7.jpg

 
Naposledy upraveno:
Back
Top