1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Batman: Arkham Origins 1.0

Kompletní překlad hry

1. Zhilian

Zhilian Člen

PřekladyBOT přidal nový překlad:

Batman: Arkham Origins - Probíhající překlad ....

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 5
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Zhilian

Zhilian Člen

Tak už se to pomalu blíží do finále. Doděláváme posledních pár souborů, a teď nás čeká kontrola pravopisu, oprava překlepů a trocha testování. Snad vše proběhne úspěšně a čeština konečně spatří světlo světa ;).
    Nechci nic slibovat, protože člověk nikdy neví co se může stát, ale jestli to půjde bez problémů, tak bych termín vydání viděl na konec června 2015.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  3. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Teda ono se to fakt snad i povede :D Sice to trvalo věčnost, ale respekt, že si to byl schopen dokončit ... Jelikož teď na novej díl nemám volný peníze tak si rád konečně zahraju tenhle v CZ ...

4. Zhilian

Zhilian Člen

Je pravda, že to trvalo věčnost, ale jsem jen člověk s vlastním životem a vlastními zájmy, takže kdo s tím má problém, tak ať si zkusí přeložit nějakou hru sám, aby zjistil, co to obnáší. :)
    Jinak vydání na konec června vidím bledě. Opět jsem v háji s časem.

5. Kdo si počká ten se dočká. Všechna čest. Kam můžu zaslat případnou odměnu?

6. Zhilian

Zhilian Člen

Jsem rád, že to tak někteří, jako například ty, berou.;)
    Odměna určitě potěší :woot:. Číslo účtu, kam lze přispět, najdeš u jakéhokoliv z mých dřívějších překladů,
    a později samozřejmě i u češtiny do BAO.

7. Farflame

Farflame Člen

My, co se taky dřeme s překlady, to chápeme a problém s tím nemáme. Nemusíš spěchat, ono ten čas už stejně nenaženeš. :) Lepší pozdě ale kvalitně, než rychle a blbě. Navíc dneska už je tolik her, že není problém si zatím zahrát plno jiných věcí.

8. Zhilian si zaslouží obrovskou pochvalu a určitě dostane i ode mě nějaký příspěvek. Když jsem měl problém s češtinou (myslím, že u první verze Arkham City) a obrátil jsem se přímo na něj, tak ochotně pomohl. A vůbec mi nevadí na tak kvalitní překlady čekat.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  9. Ajaxtomas

Ajaxtomas Člen

Nebyť Zhiliana by Batman Arkham.. Nebol Batman Arkham..

10. Ajaxtomas

Ajaxtomas Člen

11. Mateu

Mateu Člen

Chtěl bych se jen zeptat, jak to s češtinou vypadá, již se nemůžu dočkat jak si pustím nový díl na PS4, ale ještě předtím bych chtěl dohrát v cz díl předchozí, pak bych se k němu asi nevrátil. Vím, že to není nic snadného a předem za češtinu děkuji.

12. Lilly

Lilly Člen

Zhilian je velice dost popularní človek a vynikajici překladatel hry BATMAN ARKHAM ASYLUM, BATMAN ARKHAM CITY ...
    Chtěla bych mu jenom napsat, že ma hodně fanoušku a lidi, kteři si ho cti a respektuji ho.Do teto komunity patřim aj ja.

Bohůžel ma aj lidi, kteři ho nerespektuji a neumi si ho važit.Četla jsem přispěvky a diskuzni forum na jednym webu, když dodělaval češtinu do hry BATMAN ARKHAM CITY.Spousta blbých poznamek na jeho osobnost aj na češtinu BAC a malem to všechno mohlo skončit fiaskem.Moh se klidně na ten překlad vykašlat a řict si, že za tuhle namahu a ztratu času diky nekteřym arogantním uživatelům to vůbec nema smyl a dal v tom pokračovat.

Naštesti to neudělal to, což udělal pro nas ty kteři ho mame radi velice dobře a pustil stejně na web dokončenu češtinu.Nema čas? To nevadi počkame si klidně aj 10 let, protože jsem si toho vědoma, že ma určitě aj jine starosti v životě.Rodina atd ...

Vite co to zabere času, než to všechno přeloži a jenom díky jeho překladu bude tato hra BATMAN ARKHAM ORIGINS velice snadna a jednoduše budeme všichni chapat děj přibehu a nebude pro nas obtížna, jenom diky tomu, že nekteři hrači neumi vůbec anglicky.

Jenom diky tomu se hra stava pro hrače stereotypní a obtižna, takže nakonec to hrač co nerozumi anglicky ukonči, protože ho to časem unavi ...

Zhilian dokonce dáva tuhle češtinu zdarma.Je to velice dost ošklivy, když ho někdo kritizuje, že mu tak čeština dlouho trva.Kdyby tohle někdo udělal mě, určitě bych uzavřela komunitu a byli by tam jenom uživatele co maji zajem a respekt o jeho snahu a praci na překladu.

Krasny den vam všem přeji a omlouvam se za chyby v přispevků, nejsem až tak dokonalá v češtine, ale rozumim ji velice dobře.

Lilly :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    Naposledy upravil: 30 Červen 2015
  13. Zhilian

Zhilian Člen

Všem svým příznivcům děkuju za podporu.
    Opravdu si toho moc vážím. :thumbs up::wink1:

Budu se snažit, aby čeština pro BAO byla k dispozici co nejdřív, ale s volným časem na překlad je to u mě čím dál tím horší.

14. Bargud

Bargud Člen

Souhlasím s Lilly. Já si Batmany díky češtině užil o poznání více. BAO si pak pravděpodobně také zahraji ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku