• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins 1.1

Zhilian

Překladatel
PřekladyBOT přidal nový překlad:

Batman: Arkham Origins - Probíhající překlad ....

Batman se zapsal geniálně nejen v restartu na filmovém plátně, ale i na scéně herní a to hned několika tituly zasenými do neútěšného prostředí Gotham City, tak jak nám jej prezentovali ve filmu.
Přišli s krásným otevřeným městem, nadupaným souboji, výbuchy a pekelně zákeřnými záporaky, s bezpočtem hlavních i vedlejších questů a hádanek, které si mistr hádankář samozřejmě nenechal ujít.

V současné chvíli se s překladem tohoto dílu pere překladatel Zhilian,...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Zhilian

Překladatel
Tak už se to pomalu blíží do finále. Doděláváme posledních pár souborů, a teď nás čeká kontrola pravopisu, oprava překlepů a trocha testování. Snad vše proběhne úspěšně a čeština konečně spatří světlo světa ;).
Nechci nic slibovat, protože člověk nikdy neví co se může stát, ale jestli to půjde bez problémů, tak bych termín vydání viděl na konec června 2015.
 
Teda ono se to fakt snad i povede :D Sice to trvalo věčnost, ale respekt, že si to byl schopen dokončit ... Jelikož teď na novej díl nemám volný peníze tak si rád konečně zahraju tenhle v CZ ...
 

Zhilian

Překladatel
Je pravda, že to trvalo věčnost, ale jsem jen člověk s vlastním životem a vlastními zájmy, takže kdo s tím má problém, tak ať si zkusí přeložit nějakou hru sám, aby zjistil, co to obnáší. :)
Jinak vydání na konec června vidím bledě. Opět jsem v háji s časem.
 
L

louski

Návštěvník
Kdo si počká ten se dočká. Všechna čest. Kam můžu zaslat případnou odměnu?
 

Zhilian

Překladatel
Jsem rád, že to tak někteří, jako například ty, berou.;)
Odměna určitě potěší :woot:. Číslo účtu, kam lze přispět, najdeš u jakéhokoliv z mých dřívějších překladů,
a později samozřejmě i u češtiny do BAO.
 

Farflame

Překladatel
Je pravda, že to trvalo věčnost, ale jsem jen člověk s vlastním životem a vlastními zájmy, takže kdo s tím má problém, tak ať si zkusí přeložit nějakou hru sám, aby zjistil, co to obnáší. :)


My, co se taky dřeme s překlady, to chápeme a problém s tím nemáme. Nemusíš spěchat, ono ten čas už stejně nenaženeš. :) Lepší pozdě ale kvalitně, než rychle a blbě. Navíc dneska už je tolik her, že není problém si zatím zahrát plno jiných věcí.
 
H

hazenkaine

Návštěvník
Zhilian si zaslouží obrovskou pochvalu a určitě dostane i ode mě nějaký příspěvek. Když jsem měl problém s češtinou (myslím, že u první verze Arkham City) a obrátil jsem se přímo na něj, tak ochotně pomohl. A vůbec mi nevadí na tak kvalitní překlady čekat.
 

Mateu

Nováček
Chtěl bych se jen zeptat, jak to s češtinou vypadá, již se nemůžu dočkat jak si pustím nový díl na PS4, ale ještě předtím bych chtěl dohrát v cz díl předchozí, pak bych se k němu asi nevrátil. Vím, že to není nic snadného a předem za češtinu děkuji.
 

Lilly

Člen
Zhilian je velice dost popularní človek a vynikajici překladatel hry BATMAN ARKHAM ASYLUM, BATMAN ARKHAM CITY ...
Chtěla bych mu jenom napsat, že ma hodně fanoušku a lidi, kteři si ho cti a respektuji ho.Do teto komunity patřim aj ja.

Bohůžel ma aj lidi, kteři ho nerespektuji a neumi si ho važit.Četla jsem přispěvky a diskuzni forum na jednym webu, když dodělaval češtinu do hry BATMAN ARKHAM CITY.Spousta blbých poznamek na jeho osobnost aj na češtinu BAC a malem to všechno mohlo skončit fiaskem.Moh se klidně na ten překlad vykašlat a řict si, že za tuhle namahu a ztratu času diky nekteřym arogantním uživatelům to vůbec nema smyl a dal v tom pokračovat.

Naštesti to neudělal to, což udělal pro nas ty kteři ho mame radi velice dobře a pustil stejně na web dokončenu češtinu.Nema čas? To nevadi počkame si klidně aj 10 let, protože jsem si toho vědoma, že ma určitě aj jine starosti v životě.Rodina atd ...

Vite co to zabere času, než to všechno přeloži a jenom díky jeho překladu bude tato hra BATMAN ARKHAM ORIGINS velice snadna a jednoduše budeme všichni chapat děj přibehu a nebude pro nas obtížna, jenom diky tomu, že nekteři hrači neumi vůbec anglicky.

Jenom diky tomu se hra stava pro hrače stereotypní a obtižna, takže nakonec to hrač co nerozumi anglicky ukonči, protože ho to časem unavi ...

Zhilian dokonce dáva tuhle češtinu zdarma.Je to velice dost ošklivy, když ho někdo kritizuje, že mu tak čeština dlouho trva.Kdyby tohle někdo udělal mě, určitě bych uzavřela komunitu a byli by tam jenom uživatele co maji zajem a respekt o jeho snahu a praci na překladu.

Krasny den vam všem přeji a omlouvam se za chyby v přispevků, nejsem až tak dokonalá v češtine, ale rozumim ji velice dobře.

latest


Lilly :)
 
Naposledy upraveno:

Zhilian

Překladatel
Všem svým příznivcům děkuju za podporu.
Opravdu si toho moc vážím. :thumbs up::wink1:

Budu se snažit, aby čeština pro BAO byla k dispozici co nejdřív, ale s volným časem na překlad je to u mě čím dál tím horší.
 
1

1deratyzator

Návštěvník
Aká je momentálna situácia s prekladom hry? Zaujímam sa len pre to, že som AO začal hrať a neviem či mám počkať kým vyjde čeština alebo sa doň pustiť... :)
 

Zhilian

Překladatel
Ahoj lidi,
tak občas sednu k překladu a alespoň o trošičku pokročím. Vím, že jste asi nedočkaví, ale věřte, že se snažím. Teď přes léto mám času ještě míň, než jindy.
Jinak jen tak mimo toto téma. Už mám vytažené texty z BAK. Tím však nechci říct, že ho budu překládat, jen je to takový malý náznak, že ta možnost existuje.
 
T

Tonyczek

Návštěvník
Já jsem odložil BAO do doby než bude čeština :) a už se na to hodně těším na kvalitu se musí počkat . A předem ti moc děkuji že si tu hru užiji plným douškem :)
 

Ajaxtomas

Člen
Ahoj inak Zhilian nevieš či budeš aj prekladať DLC exluzívne len pre určité platformy ktoré sa dajú aj neoficiálne dať na PC? Napr v prípade Arkham Asylum to bolo Play as Joker a Prey in the Darkness. V prípade Origins je to Knightfall DLC Pack v challenge mode. Samozrejme Jokera už asi nie keďže bol v Arkham Asylum ale Knightfall by si mohol keď už momentálne prekladáš Origins. Je to taká drobnosť ale stojí za zmienku :D a záleží už len na tebe či to chceš, mám aj link na stiahnutie tohto DLC. Dík
 

Solid

Člen
Držím palce Zhilianovi aby preklad BAO úspešne dokončil aj keď to bude kludne trvať do konca tohto roka, možno dlhšie :)
 
D

dead36

Návštěvník
Nešlo by alespoň upřesnit datum? Těším se na překlad celé léto, ale to už asi nevyjde, tak nějak do budoucna aspoň abychom věděli :)
 
D

dava369

Návštěvník
Těším se jak malý kluk na vánoce. Super hra a ještě víc super že ji někdo překládá.
 
Top