• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Překlad probíhá podle plánu, žádný strach. ;) Uvidíme, jak se změní texty za nějaké dva týdny, kdy by mělo vyjít první DLC v rámci Season Passu.
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]

To rád slyším. Už se nemohu dočkat a to zaseknutí na 60 % mě celkem znervózňuje. Hodně zdaru tvému dílu, jsi borec!
 
Aktuálně to je 67,35 %. Čekám na 70 %, pak tu frekvenci tedy raději zkrátím na pět procent (místo deseti), ať to nikoho neznervózňuje. :D
 
Už víme co budeme možná i hráti na vánoce :) ......................................
 
mna ta frekvekvencia neznervoznuje vobec... tesim sa kazdym percentuálnym postupom prekladu :)
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
I tak budu nervózní :D ...............................................
 
Asi to tu moc nepatří , ale než začnu "bombardovat" Uplay s dotazem proč .... , zkusím to tady . Ti kdo čekají na češtinu pro tuto hru ji
nejspíše i aktivně hrají , takže se chci zeptat .... Po včerejším stáhnutí další aktualizace hry mi hra nenajede . Prostě černá obrazovka , ani offline , nic.
Zkusil jsem nainstalovat nové ovl. , ale to bylo taky k ničemu . Má někdo stejný problém ?! Díky za info .
 
Jak zjistim jakou verzi hry mam
take jsem nervozni pri cekani na cestinu
kampan jsem dohral ale bez cz hru hrat nechci
 
Ahoj Kondor114, měl jsem uplně stejný problem. Ve hře je možnost, než zapneš hru, opravit poškozené soubory. To spustíš a po dokončení se ti znova nainstaluje aktualizace no a pak už mi to šlo normálně.
 
Mildamilhaus : , už jsem na to dneska přišel taky , protože mi to vrtalo hlavou kde může být chyba a napadla mne i ta možnost s poškozením souborů ať už při stahování nebo jinak , ale díky . třeba se tato rada bude ještě někomu hodit . Možnost kontroly a opravy poškozených souborů je dobrá věc . Nejsem si jist , ale
myslím , že je to u ANNO novinka a nebo jsem si toho dříve nevšiml , jelikož to nebylo potřeba řešit :)
 
Procenta aktualizována. ;) Jen pamatujte, že jedno procento představuje cca 10 normostránek textu, takže to prostě nejde tak rychle, jak byste jistě chtěli. :)
 
Ty kravo ty jedes :D Klidne to smazej pokud bude odpoved ne pochopim to :) Prosimte 2 mensi hry nemaji moc textu za 1000 kc je asi malo vid ?
 
Tohle téma sleduji přes týden a zatím se čeština nikam nepohnula :) Jde to hrát bez češtiny ale s češtinou to bude víc záživné... Takhle jen stavím a jedu metodu pokus omyl :D Zatím jsem se dostal na 12 000 obyvatel ale zase jdu do červených čísel... Každopádně děkuji JETRO, že na tom makáš :)
 
Dnešní vydání prvního DLC ze Season Passu s názvem Sunken Treasures (Potopené poklady) s sebou přínáší pár pozitiv i negativ. V textech došlo k nějakým 250 změnám v podobě oprav anglického textu a především přidání nových textů (expedice, úkoly atp.). Dohromady přibylo 73 normostránek textu, takže jsme se z aktuálního stavu 74,59 % sesunuli na 69,67 %. To na morálce moc nepřidá. :D Dobrou zprávou je, že stávající překlad už se podařilo převést na aktuální verzi hry 4.0, takže hra je opět hratelná v češtině. Každopádně stále víc se přikláním k možnosti nejprve přeložit a vydat češtinu pro základní hru bez DLC a až poté pracovat na DLC. Jakou variantu byste preferovali vy sami?
 
Myslím že tých 5% nie je tak veľa...aspoň prvé DLC by som prelozil s základnou hrou...a ostane DLC potom dodatočne ... :)
 
Skvělé moc se těším, já bych se přikláněl k variantě nejdříve základní hra a potom DLC.
 
Ahoj. Moc dík za češtinu, už se moc těším až výjde. Nejdřív bych přeložil základní hru+alespoň jedno to DLC a najednou to pak vydal.
 
No to je pěkná dřina. Doufám že tu férově každý Jetrovi něčím přispějete když se tu o to tak hezky stará :) Jinak taky bych bral základ a DLC později..
 
Take jsem pro variantu prelozeni zakladni hry. DLC muze byt pozdeji :)
P.S: tesim se, ze o dlouhych zimnich vecer si uz snad budu moct zahrat hru i s cestinou :D
 
Ja by som bol tiež za to najskôr základná hra a až potom DLC. Nech máme čo hrať :headphone:
 
Já si hru koupím podle toho,jaká bude čeština...:D Jetrovi a Predátorovi věřím,že dokončí co začali,u Tropica 6 nevím jak to dopadne.Moc dík za překlad.
 
Osobně bych byl pro částečnou češtinu Jetro se vyjádřil proti tomuto rešení respectuju nehádám se zabruslil jsem si tady v překladech co mají přeloženého jiného zalíbyli se mi Craft The World které hraju již od vyjití ANNO 1800 čekám tedy na tu plnou češtinu. V Craft The World mezitím vyšlo pár updatu a i dlc a stále baví + je tam i spoustu modifikací.CraftTheWorld jsou dle mého inspirované 3D puvodní českou hrou Wiggles.Co se týče ANNO1800 po 50% mám dojem že překladatelé si hodili šlofíka díky Craftu to nereším a odpočinek jim přeju.Ano Jetro když už tedy plná uvítali bychom častější aktualizaci % ne po 10ti%skocich ale spíše obden.
 
Jetro : Já bych souhlasil s tebou , aby čeština vyšla pro základní hru a časem by došlo i na DLC . Hra má spoustu možností i bez DLC a pokud
vycházejí postupně aktualizace , jako teď 4.0 , tak mne osobně stejně láká hrát po aktualizaci úplně od začátku . A popravdě řečeno , čekám na češtinu , abych si plně vychutnal kampaň v rodném jazyce ;) : Nehledě na to , že DLC se bude postupně rozšiřovat o další herní možnosti ...si myslím .
 
Back
Top