Age of Wonders: Planetfall

Age of Wonders: Planetfall 2020-08-01

PredatorV

Překladatel
PredatorV přidal nový překlad:

Age of Wonders: Planetfall - Legendární tahovka upravená na sci-fi

Zobrazit přílohu 26205
Prozkoumejte zbytky hvězdné říše kdysi spojující tisíce světů. Její obyvatelé ale nyní zůstali izolováni po velkém Kolapsu. Pronikněte do kosmického věku galaktického světa a vybudujte si novou budoucnost.
V této tahové sci-fi strategii budete muset spoléhat na diplomacii, taktiku, zkoumání planetárních ruin a střet s dalšími přeživšími civilizacemi.
Zdokonalte svou bojovou strategii v intenzivním tahových soubojích o velkém počtu jednotek, které si můžete...
Zjistěte více o tomto překladu...

No, tak to je paráda!! Češtiny na Surviving Mars se asi nedočkám, ale tato čeština to plně vynahradí. Díky borci. Jste bezkonkurenční!

PredatorV

Překladatel
Já při "hraní - testování a rovnou i překladu toho, co najdu" překládám už i DLC, které není v grafu zahrnuto...
Graf zatím představuje jen "základní hru", a ta se pomalu dojíždí... aktualizoval jsem to teď znovu...
Některé části hry už projel Barbar jako preAlfatest - vyladění toho, co jde najít... a brzy už asi spustím klasické testování...

Základní hra tak bude na jaro určitě hotová :) 1. DLC by se teoreticky mohlo dorazit také - ale spíš bude později...
Na jaře má vyjít 2. DLC - jde o to, kdy přesně vyjde... to se pak ukáže co to kde změní...

@PredatorV - Zdravím, mám dotaz...Dnes vyšel Tyrannosaurus Update v1.200. Ovlivní/oddálí to nějak dokončení češtiny? Neskutečně se těším, až si hru zahraju v češtině. Díky za odpověď.

Barbar

Čestný člen
jo už mně to přistálo na disk......ještě nevíme co to zase způsobí, ale nevypadá to že to je velké.

PredatorV

Překladatel
bohužel docela je... z 256ti souborů to mění víc než polovinu, a někde vážně hodně...
Připravoval jsem Hlášení, ale ještě to trošku posunu...

Na tohle se neskutečně těším. AOW 3 je parádní hra a z toho co jsem viděl a četl vypadá tento díl skvěle. Takže zkrátka díky za to, že tuhle hru překládáte.

PredatorV

Překladatel
Překlad už skoro je... u základní hry se dodělává Wikina (nejsložitější vůbec) a DLCčko je také skoro hotové... test už valí a vychytává první objevy...
Když to půjde dobře, nebude to už dlouho trvat...

Třikrát hurá PredátoroVi a jeho týmu...Nemůžu se dočkat. Už několik dní mám nutkání to zapnout a rozehrát si kampaň, ale odolávám. Jsem nesmírně vděčen za to, že bude přeložen i Imperial Archive (wiki), poněvadž mám v plánu se do toho hooodně ponořit a přečíst si každou informaci a popis. Jste borci a ještě jednou DÍKY.

Zdravím, mám dotaz zkoušel někdo čestinu na Gogu ? Čeština se sice naistaluje ale hra už pak nejde spustit. Předem dík za info.

PredatorV

Překladatel
Rozhraní GOGu by mělo být shodné se Steamem. Pokud to nemáš nějak jinak nainstalované a přenastavil jsi správnou cestu.
Pak jedině zkusit nainstalovat např. na plochu a rozházet soubory ručně tam, kam patří.
Bylo by ale fajn dohledat, kam se ti to dávalo "samo", aby se příp. odladila chyba...