• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Snake Pass

Dokončen Snake Pass 1.0

Verze hry
1.4
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Ahoj,
po delší době přináším další překlad hry a tentokrát je to Snake Pass na přání @Gamestop , doufám, že se překlad bude líbit :)

Děkuji @MerlinSVK za pomoc při získání textů a další technické záležitosti, také děkuji @Apoliener za testování češtiny ve hře.

Hlavním hrdinou je had Noodle, který se s parťákem Doodlem, což je kolibřík, pokusí zachránit oblačné království Haven Tor. To se mu podaří v okamžiku, kdy ve všech patnácti úrovních posbírá tři barevné krystaly, které aktivují portály.

Docela jednoduché, na první pohled, ale vývojáři vám vše ztěžují důmyslnými hádankami, překážkami i dalšími nástrahami, které musíte překonávat. Hra je rozdělena do čtyř světů, přičemž každý má své vlastní problémy a menší nové herní mechanismy a pasti. Ve vodním světě se dostanete i pod vodu, v ohnivém si musíte dávat pozor na lávu, v níž se můžete nehezky popálit, ve vzdušném budete moci využívat ve svůj prospěch vítr.

Autor
Kolka97
Staženo
155
Zobrazení
207
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od Kolka97

Poslední aktualizace

  1. Snake Pass - překlad 1.0

    Vkládám slíbený instalátor překladu :)

Nejnovější recenze

Díky za počeštění tohoto originálního, zábavného a supercute provedeného hadího dobrodružství :)
Top