• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Verze hry
CD a DOS
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%

Simon_1_cover.jpg

Simon the Sorcerer vyšel v roce 1993 a to pro Amigu a DOS. Úplně první verze byla prodávána na třech disketách a obsahovala pouze titulky. Společně s disketami jste získali také třiceti stránkový manuál, který obsahoval různé obrázky kompasu.

Celý příběh začíná, když Simon najde na půdě svého domu starou knihu s názvem „Ye Olde Spellbooke“. Pomocí knihy otevírá portál do kouzelného světa a společně se svým psem Chippym tak vyráží vstříc dobrodružstvím.

Hned na úvod dostane Simon kouzelnický klobouk, do kterého s přehledem narve všechny předměty, které se ve hře dají najít. Pod čepicí tak budete nosit nejenom klíče a drobnosti, ale také například žebřík. Dále vybaven fialovým pláštěm a nově nabytými kouzelnými schopnostmi vyráží Simon zachránit velkého kouzelníka Calypsa ze zajetí zlého čaroděje Sordida.

Přeložili jsme tři verze hry: DOS, CD a 25té výročí.

INSTALACE:
Soubory nakopírujte do správné verze hry. Pro spuštění hry, použijte náš přiložený ScummVM !!

Simon CD verze
neobsahuje texty úvodního Calypsova dopisu, takže to není chyba v převodu ale prostě že tato verze tyhle texty nemá. Proto je dáváme jako přílohu do TXT souboru zvlášť.
Simon 25th anniversary má také češtinu včetně diakritiky, ale jelikož se nám tato verze nelíbí, nevěnovali jsme jí pozornost ani čas.
DOS verze je komplet cela.

Překlad - Patrik Špaček
Technická stránka - VanBrok
 • simona.jpg
  simona.jpg
  128,5 KB · Zobrazení: 124
 • simonb.jpg
  simonb.jpg
  122,4 KB · Zobrazení: 139
 • simonc.jpg
  simonc.jpg
  154,7 KB · Zobrazení: 121
 • To se mi líbí
Reactions: Vonter
Autor
patrikspacek
Staženo
94
Zobrazení
412
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od patrikspacek

Top