• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Day of the Tentacle Remastered

Připravuje se Day of the Tentacle Remastered

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
 2. Steam
Verze hry
1.3.11
Překlad
100%
Korektura
10%
Testování
10%
610345-quwp93s-base_16x9.jpg.jpg

Day of the Tentacle v remasterované podobně je chvályhodný počin. Zatímco jiné adventury neumí uniknout ze svého času a dnes jsou buď úsměvné nebo rovnou nehratelné, DoTT přestála cestu časem bez poskvrny. Její humor, grafika a hratelnost jsou nadčasové. Skoro jako by tehdy Schaferovi pomáhal někdo z budoucnosti, kdo věděl, jak skvělá adventura Day of the Tentacle bude.

Překlad: Patrik Spacek
Technická podpora: Retro a 666joxer
 • To se mi líbí
Reactions: Kamil a martinjc
Autor
patrikspacek
Zobrazení
1.481
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od patrikspacek

Back
Top