• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Prince of Persia (2008)

Dokončen Prince of Persia (2008) 1.0

Verze hry
1.0
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Hra je kompletně přeložena.
Verze hry: 1.00
Velikost 1 700 MB

Rozhodl jsem se udělat několik instalátorů pro starší hry, které se v krabicové verzi už obtížně shánějí, případně je již nelze kvůli přítomné ochraně (SecuRom, StarForce) spustit, ale v digitální distribuci (Steam, GOG) se stále vyskytují, a to mnohdy i za velmi příznivé ceny. Bohužel však postrádají českou lokalizaci.
Věřím, že skalním fanouškům těchto her udělám těmito češtinami radost. Protože se však nejedná vysloveně o můj překlad (použil jsem lokalizace z krabicových verzí, internetové zdroje atd.), neposílejte mi za něj finanční příspěvky. Díky.

TIPY
Pokud máte se hrou nějaké problémy, nastavte si kompatibilitu se staršími systémy Windows (např.: XP SP2).
Před spuštěním hry je třeba nastavit launcher, zejména language (Czech) a vertikální synchronizaci.
  • To se mi líbí
Reactions: Vonter
Autor
folkemon
Staženo
307
Zobrazení
375
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 3 hodnocení

Více překladů od folkemon

Nejnovější recenze

D
Super věc. Díky moc. Víc takových frajerů jako jsi ty! Pokud se ti podaří převést češtinu také na steam verzi Dark Messiah of Might & Magic byl bych tě velice vděčný a určitě né sám.
Super, Super, Super nic jiného snad ani nejde říci, jen velké díky :-D
Pro mě osobně nejlepší hra ze série i díky krásnému vizuálu a nyní díky updatované češtině si hru mohu užít ještě více. Velké díky.
Top