• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Tyranny

Dokončen Tyranny 1.2.1.0160

Verze hry
1.2.1.0160
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Klasické RPG od slavných vývojářů z Obsidianu. Právě skončila válka mezi zlem a dobrem - a síly zla v čele s Vládcem Kyrosem zvítězily. Kyrosovy nemilosrdná armády nyní utvářejí podobu světa a jeho obyvatelé si musí najít své nové role ve světě zmítaném neustálými boji a chaosem. Zatímco budou hráči zastupující roli jednoho z Kyrosových důstojníků procházet světem, budou mít možnost přicházet do interakce s populací a snažit se tak je přimět k loajalitě, odporu, nebo strachu.
Autor
folkemon
Staženo
1.744
Zobrazení
4.867
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 6 hodnocení

Více překladů od folkemon

Poslední aktualizace

  1. Kompletní překlad RPG Tyranny včetně DLC Bastard´s Wound a Tales from the Tiers

    Po čtyřletém martýriu jsem konečně dokončil překlad RPG Tyranny včetně DLC Bastard´s Wound a...

Nejnovější recenze

Parádní čeština. Čekání se vyplatilo. Jsem rád, že se do té hry můžu po tolika letech pustit a užít si to. Velké díky autorovi.
Po 3 letech co tu hru vlastním jsem díky folkemonovi dostal tu chuť si ji konečně zahrát. Po celém dnu hraní musím říct, že čeština je jako vždy skvěle udělaná! Takže palec nahoru a poslal jsem ti slíbené dukáty :-)
ČEKÁNÍ SE OPRAVDU VYPLATILO, NÁDHERNÁ PRÁCE:-) Děkuji mockrát. Vše funguje i na GOG verzi v naprostém pořádku (instalace instalačkou)
Top