• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Obduction

Dokončen Obduction PMX-eXtra

Verze hry
1.7
Získané texty
100%
Překlad
100%
Tvorba instalátoru
100%
Obduction je nový počin Cyan Inc. tvorcov legendárneho Mystu. Svet, v ktorom sa príbeh odohráva je veľmi pozoruhodný a vďaka prekrásnej grafike sa neraz pristihnete ako sa len tak "kocháte" krajinou. Pri jednej zatiahnutej noci, keď sa prechádzate okolo jazera, zrazu priláka vzdialené hromy vašu pozornosť. Veľmi kuriózny, organický artefakt padá z hviezdnej oblohy a v okamihu bez vášho súhlasu vás odnesie do vesmíru. Po prebudení sa ocitnete v cudzej krajine, ktorá je len zdanlivo malebná.

Klasickú farma obohnaná bielym plotom a trochu bizarné mesto duchov ... no povedzme, takmer mesto duchov. Obduction odhaľuje veľmi pomaly svoje tajomstvá, počas toho ako budete skúmať jeho svet, ktorý ponúka prekrásne nadpozemské scenérie a krajiny skrývajúce nejedno tajomstvo. Pamätajte ale, že každá vaša voľba, ktorú urobíte, tu bude mať skutočné dôsledky. Aký prežijete príbeh je čisto na vás.

(Zdroj: Heureka)Verzia hry: 1.7
Preložený text aj textúry

Niektoré textúry budú v SK aj keď je prepnutý iný jazyk.

Preklad a grafika: PMX (PMX-eXtra)
Z technickej stránky mi pomáhali dvaja ľudia (nechceli byť uvedení)

Inštalácia:
Inštalovať do cieľového priečinka hry "Obduction"
Autor
PMX
Staženo
61
Zobrazení
61
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Nejnovější recenze

super dik, skusim to vo VR kedze mam asi VR verziu ani som netusil ze existuje normalna
Top