• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Portal (1,2,MEL)

Připravuje se Portal (1,2,MEL) PMX-eXtra

Verze hry
Steam
Překlad
60%
Kto by nepoznal svetoznámu sériu hier od Valve PORTAL?
Myslím, že každý správny hráč má tento titul úspešne za sebou. Hra Portal má dve časti z toho jednotka je len taký úvod do úspešnejšej a prepracovanejšej dvojky. A čo takto tretí diel? Toho sme sa od Valve zatiaľ nedočkali (a či vôbec) ale je tu relatívne plnohodnotná náhrada tretieho dielu s názvom "Portal Stories: MEL".
Tento diel je vytvorený fanúšikmi a je veľmi prepracovaný ako príbehovo tak spracovaním jednotlivých testovacích miestností. V tomto diely nehrozia žiadne krkolomné akrobatické kúsky ako to je pri "Portal Prelude". Príbeh sa začína v roku 1952 (keď Cave Johnsom ešte žil) a neskôr prechádza do udalostí medzi Portal 1 a Portal 2.

S kamošom Ondrom (ktorý mi veľmi pomohol pri dabingu hry SOMA a tí čo hru hrali s SK dabingom, tak ho môžu poznať ako hlas Brandona Wana, Carla Semkena či Stieva Glassera) sme sa rozhodli tieto tri diely preložiť do slovenčiny vrátane dabingu.Percentá prekladu rozpíšem tu:

PORTAL
Preklad: 100% . . . . . . . . . . . . .Textúry: 100% . . . . . . . . . .. . .Dabing: 0%

PORTAL 2
Preklad: 90% . . . . ... . . . . . . . .Textúry: 100% . . . . . . . . . . . . Dabing: 0%

PORTAL STORIES: MEL
Preklad: 100% . . . . . . . . . . . . .Textúry: 100% . . . . . . . . . . . . .Dabing: 0%
Autor
PMX
Staženo
107
Zobrazení
107
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Top