• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Mount & Blade With Fire and Sword Čeština

Dokončen Mount & Blade With Fire and Sword Čeština 2017-04-11

Verze hry
1.143 Steam/DVD
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Originálna čeština z DVD verzie M&B WFaS Rozšírená Edícia, ktorá bola pridaná na Steam až neskôr, ale bez opravy chýb, ktoré v tejto verzii už nie sú. Preklad je kompletný a inštalácia jednoduchá.

Nepriame pokračovanie komplexného stredovekého bojového simulátoru, ktoré vzniklo v spolupráci s pôvodnými tvorcami, avšak pod krídlami ruského a ukrajinského štúdia. I z toho dôvodu sa hra zaoberá práve poľskou a celkovo európskou históriou a to vrátane husárov. Do rúk sa vám tak okrem mečov a lukov dostanú taktiež nové strelné zbrane.

Hra je silne inšpirovaná knižnou a filmovou predlohou titulu „Ohňom a mečom“ a opäť vám k nohám položí herný svet plný nevídaných možností a voľné ruky v konaní na základe historických dobových poznatkov.
715d2dcd4e.jpg
Autor češtiny
: Comgad
Autor
Ajaxtomas
Staženo
1.095
Zobrazení
1.661
Typ souboru
rar
Velikost souboru
339,8 KB
Hash
fb72cca84f678f1ec2e7808439facb5c
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Top