• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Mount & Blade With Fire and Sword Čeština

Dokončen Mount & Blade With Fire and Sword Čeština 2017-04-11

Verze hry
1.143 Steam/DVD
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Originálna čeština z DVD verzie M&B WFaS Rozšírená Edícia, ktorá bola pridaná na Steam až neskôr, ale bez opravy chýb, ktoré v tejto verzii už nie sú. Preklad je kompletný a inštalácia jednoduchá.

Nepriame pokračovanie komplexného stredovekého bojového simulátoru, ktoré vzniklo v spolupráci s pôvodnými tvorcami, avšak pod krídlami ruského a ukrajinského štúdia. I z toho dôvodu sa hra zaoberá práve poľskou a celkovo európskou históriou a to vrátane husárov. Do rúk sa vám tak okrem mečov a lukov dostanú taktiež nové strelné zbrane.

Hra je silne inšpirovaná knižnou a filmovou predlohou titulu „Ohňom a mečom“ a opäť vám k nohám položí herný svet plný nevídaných možností a voľné ruky v konaní na základe historických dobových poznatkov.
715d2dcd4e.jpg
Autor češtiny
: Comgad
Autor
Ajaxtomas
Staženo
1.660
Zobrazení
3.656
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení
Back
Top