• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Moebius: Empire Rising

Dokončen Moebius: Empire Rising 1.0

Verze hry
steam
gog
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%

V této adventuře se ocitnete v roli experta na starožitnosti Malachi Rectora, který dokáže vnímat podstatu a hodnotu předmětů. Rectora najala tajná agentura FIST (Future Intelligence Science & Technology), aby se podíval na případ mrtvé ženy zavražděné v Benátkách. Děj hry se postupně přesouvá z Benátek do Káhiry, Paříže, Curychu a Washingtonu. Vyšetřování má odhalit, kdo byla zavražděná a jakou roli hrála v podivném případě. Malachi navíc zjistí, že se musí vypořádat s vlastním osudem, pokud přežije.
Autor
ADV Dream
Staženo
168
Zobrazení
191
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Poslední aktualizace

  1. Dokončený překlad

    Můžete stahovat dokončený překlad této krásné hry.

Nejnovější recenze

Chalani a dievčatá z ADV Dream Team, ďakujem vám z celého srdca za tento preklad, odviedli ste skvelú prácu. Už dlho som si chcel zahrať túto peknú hru v preklade z angličtiny, a teraz ste mi môj sen splnili :-) Len tak ďalej, nech sa vám darí robiť do ďalších hier takéto skvelé preklady :-)
ADV Dream
ADV Dream
Ahoj Miki, moc děkujeme za krásné přání :). Užij si překlad.
Top