• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Moebius: Empire Rising

Moebius: Empire Rising 1.0

ADV Dream

Překladatel
Příspěvků
79
Hodnocení
134
Bodů
35
ADV Dream přidal nový překlad:

Moebius: Empire Rising - Právě rozjíždíme překlad do této hezké adventury z péra Jane Jensen.

Hlavní hrdina Moebiova komiksového vyprávění je osoba mužského pokolení, inteligentní, avšak již životem znavený mladík Malachi Rector, světoznámý antikvariátník, hledač artefaktů a oceňovatel, tedy odborník, za úkol mající zjistit hodnotu nemovitosti k nejrůznějším účelům. Lidé různých vrstev si nemohou vynachválit jeho obdivuhodné analyzační metody a fotografickou paměť. Ovšem najdou se i tací, kteří ono nadšení nesdílí, čímž se dostává do hledáčku nebezpečných organizací.

Po náročné...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

marty63

Člen
Příspěvků
50
Hodnocení
8
Bodů
10
Ahoj, jsem vděčný za každou dobře přeloženou adventuru. Ale když čtu anotaci, kde se objevuje spojení typu "obdivuhodné analyzační metody", "úspěšný hodnověrný krámek" , "troufalé schéma", tak z toho jsem na rozpacích. ADV team považuju za solidní, tak mě takhle kostrbatá anotace dost překvapuje.
 

ADV Dream

Překladatel
Příspěvků
79
Hodnocení
134
Bodů
35
[QUOTE="ma...[/QUOTE]
Ahoj,
máš pravdu. Popis hry nebyl napsán moc šťastně. Proto jsme zvolili kratší a srozumitelnější.
 
C

Charlottedn

Návštěvník
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli potřebujete nějakého překladatele na pomoc. Tuto hru jsem také chtěla překládat, ale nevím, jak získat texty, takže jsem ráda, že s tím někdo začal.
PS: Jak se Vám podařilo získat texty z hry?
 
Top