• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

Dokončen Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice 1.0

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
 2. Steam
Verze hry
steam, gog
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
1632041299731.jpeg


Slavná adventurní série Leisure Suit Larry , jejíž historie odstartovala v roce 1987, se v roce 2018 dočkala moderního restartu. Jeho následovník a údajně i definitivní finále vychází po dvou letech s podtitulem Wet Dreams Dry Twice a znovu jde o ručně kreslenou a peprnou point 'n click adventuru s bohatými možnostmi průzkumu prostředí, oplzlým humorem a bláznivými a mnohdy i nejednoznačnými hádankami. Vývojáři zde pro hráče připravili padesátku nových lokací a desítky postav, z nichž některé patří již v rámci série ke starým známým.

Poté, co se Larrymu Lafferovi v minulém díle nepodařilo dobít Faith, která se měla stát láskou jeho života, a přesto nastoupila na palubu lodi a zmizela někde za obzorem, by se mohlo zdát, že život novodobého Casanovy skončil. Larry se však nevzdává a je připraven obejít půl světa, aby Faith přesvědčil o svých kvalitách a prožil s ní zbytek života. Při cestě po jejích stopách však bude muset nejprve odolat všem nástrahám a pokušením souostroví Kalau'a, které zde na něj čekají v podobě svůdných žen a sexy krásek.
 • 1.jpg
  1.jpg
  1,1 MB · Zobrazení: 160
 • 2.jpg
  2.jpg
  584,4 KB · Zobrazení: 161
 • 3.jpg
  3.jpg
  54,4 KB · Zobrazení: 190
 • 4.jpg
  4.jpg
  355,3 KB · Zobrazení: 191
 • 5.jpg
  5.jpg
  280,7 KB · Zobrazení: 186
 • 6.jpg
  6.jpg
  631,5 KB · Zobrazení: 174
Autor
ADV Dream
Staženo
352
Zobrazení
2.985
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Poslední aktualizace

 1. Právě jsme dokončili překlad do lechtivé adventury Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice.

  Právě jsme dokončili překlad do lechtivé adventury Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice...
Back
Top