• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

ADV Dream

3. úroveň
Překladatel
77%
Příspěvků
140
Skóre reakcí
184
Bodů
384
ADV Dream přidal/a nový překlad:

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice - Překládá se zatím poslední díl série o Larrym

Zobrazit přílohu 45742

Slavná adventurní série Leisure Suit Larry , jejíž historie odstartovala v roce 1987, se v roce 2018 dočkala moderního restartu. Jeho následovník a údajně i definitivní finále vychází po dvou letech s podtitulem Wet Dreams Dry Twice a znovu jde o ručně kreslenou a peprnou point 'n click adventuru s bohatými možnostmi průzkumu prostředí, oplzlým humorem a bláznivými a mnohdy i nejednoznačnými hádankami. Vývojáři zde pro hráče připravili...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Aidller

Nováček
52%
Příspěvků
3
Skóre reakcí
0
Bodů
130
Zdravím, je v plánu dokončit tento překlad? :)
 
1 Komentář
Kwej
Kwej komentoval
Zdravím, dovolím si odpovědět za ADV Dream ADV Dream, jelikož to teď visí na mně. Do minulého týdne jsem pracoval na korektuře a testu, ale aktuálně je práce pozastavena, protože jsem byl přesunut na finální test Yesterday Origins, který jsem započal včera večer. Pak budu pokračovat v Larrym a samozřejmě je v plánu překlad dokončit. Zde graf mé práce na Larrym:
1650732020503.png
 
Top