• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

Dokončen Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry 1.0

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
 2. Steam
Verze hry
Steam, gog
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
0.jpg


Oprášení zestárlého svůdníka a milovníka žen Larryho, který si svoje chvíle slávy užil na konci 80. a počátkem 90. let. Hra přímo navazuje na první díl z roku 1987, kde se setkáváme se světákem Larrym, jemuž v žilách koluje čerstvá míza. Náš hrdina je stále jasně rozpoznatelný a trpí stejnou neochvějnou touhou po krásných ženách, které se pohybují na zcela odlišné úrovni, než on sám. Tentokrát se zamiluje do Faith, nádherné ženy, u níž muž jako on nemá žádnou šanci a bude muset vymyslet způsob, jak ji získat jen pro sebe. To vše v pro Larryho novém a neznámém světě, jemuž vládnou moderní technologie, internet a sociání sítě.


Můžete se těšit na klasické zpracování ručně kreslené 2D grafiky s point and click rozhraním. Hráči si v průběhu hry užijí nelineární příběh plný pověstného humoru i množství komických situací, v nichž se hlavní hrdina ocitá. Novinkou je možnost využití interní herní aplikace Timber a inovativní mechanismy "balení" žen.
 • 1.jpg
  1.jpg
  528,5 KB · Zobrazení: 277
 • 2.jpg
  2.jpg
  569,4 KB · Zobrazení: 296
 • 3.jpg
  3.jpg
  619,1 KB · Zobrazení: 294
 • 4.jpg
  4.jpg
  608 KB · Zobrazení: 279
 • 5.jpg
  5.jpg
  201,3 KB · Zobrazení: 254
Autor
ADV Dream
Staženo
657
Zobrazení
3.258
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Poslední aktualizace

 1. Překlad je hotov

  Právě jsme dokončili překlad do lechtivé adventury Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry...
Back
Top