• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

Připravuje se Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
94%
Korektura
52%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
0.jpg


Oprášení zestárlého svůdníka a milovníka žen Larryho, který si svoje chvíle slávy užil na konci 80. a počátkem 90. let. Hra přímo navazuje na první díl z roku 1987, kde se setkáváme se světákem Larrym, jemuž v žilách koluje čerstvá míza. Náš hrdina je stále jasně rozpoznatelný a trpí stejnou neochvějnou touhou po krásných ženách, které se pohybují na zcela odlišné úrovni, než on sám. Tentokrát se zamiluje do Faith, nádherné ženy, u níž muž jako on nemá žádnou šanci a bude muset vymyslet způsob, jak ji získat jen pro sebe. To vše v pro Larryho novém a neznámém světě, jemuž vládnou moderní technologie, internet a sociání sítě.


Můžete se těšit na klasické zpracování ručně kreslené 2D grafiky s point and click rozhraním. Hráči si v průběhu hry užijí nelineární příběh plný pověstného humoru i množství komických situací, v nichž se hlavní hrdina ocitá. Novinkou je možnost využití interní herní aplikace Timber a inovativní mechanismy "balení" žen.
 • 1.jpg
  1.jpg
  528,5 KB · Zobrazení: 67
 • 2.jpg
  2.jpg
  569,4 KB · Zobrazení: 73
 • 3.jpg
  3.jpg
  619,1 KB · Zobrazení: 71
 • 4.jpg
  4.jpg
  608 KB · Zobrazení: 66
 • 5.jpg
  5.jpg
  201,3 KB · Zobrazení: 55
Autor
ADV Dream
Zobrazení
392
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Top