• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry 1.0

ADV Dream

3. úroveň
Překladatel
77%
Příspěvků
140
Skóre reakcí
185
Bodů
384
ADV Dream přidal/a nový překlad:

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry - Překlad dalšího dílu ze série o Larrym

Zobrazit přílohu 41489

Oprášení zestárlého svůdníka a milovníka žen Larryho, který si svoje chvíle slávy užil na konci 80. a počátkem 90. let. Hra přímo navazuje na první díl z roku 1987, kde se setkáváme se světákem Larrym, jemuž v žilách koluje čerstvá míza. Náš hrdina je stále jasně rozpoznatelný a trpí stejnou neochvějnou touhou po krásných ženách, které se pohybují na zcela odlišné úrovni, než on sám. Tentokrát se zamiluje do Faith, nádherné...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Milan151019

Nováček
64%
Příspěvků
11
Skóre reakcí
3
Bodů
79
Veliká paráda! Děkuji za vaše překlady . Na tenhle už se moc těším.
 
Komentář

666joxer

Nováček
92%
Příspěvků
40
Skóre reakcí
14
Bodů
114
Stale stejna chyba, 6 obrazku a ani jeden neni s cestinou... Kdyz uz neco prelozim tak at to je videt, jinak ti obrazky nemaji smysl.
 
Komentář

Mnohobijson

Nováček
57%
Příspěvků
8
Skóre reakcí
1
Bodů
71
Zdravím, zkoušel jsem nainstalovat češtinu na gog varinatu a instalátor mi neumožňuje spustit instalaci i když je čeština ve složce hry. Mohl by mi prosím někdo poradit? Předem děkuji.
 
Mnohobijson
Mnohobijson komentoval
Super, už to funguje. Tohle jsem úplně přehlédl. Všem moc děkuji. :)
 

Krank

Nováček
18%
Příspěvků
8
Skóre reakcí
1
Bodů
9
Ahoj, cestina nefunguje na zakoupene nejnovejsi GOG verzi 1.1.0.61_(51009). Velikost souboru english je 620 308 a slozka ve ktere jsou data se jmenuje Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice_Data. Originalka zakoupena na GOGu 22.5.2022. Hru jsem zakoupil a chtel jsem si ji uzit v cestine, tak snad nekdo hodny udela aktualizaci, bylo by to super.
 
ADV Dream
ADV Dream komentoval
Nemáš vůbec zač a užij si tyto hry, už brzy se dočkáte dalších dílů :).
 
Top