• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Kung Fury: Street Rage

Dokončen Kung Fury: Street Rage 1.00

Verze hry
STEAM (27.1.2016)
Překlad
100%
KungFury_00_Hlavička.jpg

O hře:
Hra Kung Fury: Street Rage je arkádová bojová hra s pohledem ze strany, ve které se ujímáte hned čtyř hrdinů, kteří musí bojovat o své životy v překvapivém prostředí. Každý hrdina se ovládá jen dvěma tlačítky: VLEVO nebo VPRAVO. I přesto má každý hrdina svůj osobitý styl boje a trochu jinak se ovládá. Při své cestě potkají spoustu nepřátel o několika druzích, kde na každý druh platí jiná kombinace směrů.

O překladu:
Tento překlad nahrazuje angličtinu a obsahuje úplnou diakritiku. Pokud naleznete chybu v přeložených textech, tak ji můžete nahlásit na stránce překladu.

Instalace:
Češtinu instalujete na vlastní riziko!
Autor nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené touto češtinou. Pokud se v průběhu instalace vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte autora. Tato čeština je poskytována zdarma a není dovoleno šířit instalační aplikaci ani počeštěné soubory hry. Češtinu lze sdílet výhradně jen formou odkazu na stránky překladu na Novinky.

Autoři:
Celý projekt je "one man show": KWEJ
 • úprava fontů
 • překlad textů a korekce
 • testování
(Instalátor vytvořen pomocí Clickteam Patch Maker.)
 • KungFury_01_Menu.jpg
  KungFury_01_Menu.jpg
  176,6 KB · Zobrazení: 654
 • KungFury_02_Intro_1.jpg
  KungFury_02_Intro_1.jpg
  148,9 KB · Zobrazení: 658
 • KungFury_03_Intro_2.jpg
  KungFury_03_Intro_2.jpg
  169,6 KB · Zobrazení: 658
Autor
Kwej
Staženo
446
Zobrazení
1.149
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Kwej

Back
Top