• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Heroes of might & magic IV Complete

Dokončen Heroes of might & magic IV Complete 1.0

Verze hry
Uplay, GOG
Překlad
100%
Heroes_of_Might_and_Magic_IV_box.jpg
Heroes 4 je čtvrtým pokračováním počítačové fantasy herní série Heroes of Might and Magic. Vydavatelem je společnost 3DO. Heroes of Might and Magic IV je poslední díl, který byl vytvořen společností New World Computing. Tato hra má dva datadisky: The Gathering Storm a Winds of War.
h4.jpg h41.jpg

Nejedná se o mojí češtinu ale pouze jsem vyňal soubory z české krabicové verze hry, kterou vytvořil CD projekt Czech a upravit tak, aby fungovala na Uplay verzi hry.
Autor
snco1301
Staženo
3.174
Zobrazení
4.467
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. Změna URL

    Změna URL
  2. Zmenšení češtiny

    Děláno na gog verzi hry.

Nejnovější recenze

Hra mého dětství. Na GOOG GALAXY byla ve slevě tak koupil. Měl doma na DVD, ale ne originál, staženou/přepálenou. Chtěl digitál v případě zničení DVD, abych mohl stále hrát mojí oblíbenou hru. Češtinu zkusil a funguje jak má, děkuji velice za možnost hru si užít v českým jazyce. :-)
Top