• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Call of duty World at war

Dokončen Call of duty World at war 1.0

Verze hry
Steam
Překlad
100%
Tvorba instalátoru
100%
cod 1.PNG cod 2.PNG cod 3.PNG

Call of Duty: World at War je pátý díl úspěšné série
3D akčních her ze série Call of Duty. Hra se opět odehrává za 2. světové války. Hráč během hry hraje jako vojín C. Miller za Američany proti Japoncům, jako vojín Dimitri Petrenko za Sověty proti Němcům a nakonec jako PO. Locke opět za Američany jako člen Posádky letadla Consolidated PBY Catalina zase proti Japoncům. Hra začíná za vojína Millera útěkem ze zajateckého tábora a končí stejně jako v Call of Duty vztyčení sovětské vlajky na střeše Reichstagu. Je to také první díl ve kterém se neobjevuje pouze singleplayer a multiplayer ale i zombie mód.

Není to moje čeština, pouze jsem vytáhl soubory z české krabicové verze, kterou vytvořila společnost Cenega Czech a upravil ji tak, aby fungovaly na Steam verzi hry.

Hraní multiplayeru s naistalovanou češtinou je na vlastní riziko. Kvůli češtině se po přepnutí hry do MP zobrazují znaky místo slov a nejde to opravit. Takže pokud chcete hrát mp odinstalujte češtinu. A také máte jistotu že nedostanete ban, jelikož hra by mohla češtinu považovat ha cheat.
  • To se mi líbí
Reactions: Ajaxtomas
Autor
snco1301
Staženo
3.175
Zobrazení
3.271
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. Změna URL

    Změna URL

Nejnovější recenze

Super funkční na 100% ,děkuji za překlad,výborná hra a ještě lepší v rodném jazyce.....Díky :-)
Funguje skvěle! Dlouho jsem tento překlad hledal..takže díky moc!!
Top