• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Call of duty World at war

Dokončen Call of duty World at war 1.0

Verze hry
Steam
Překlad
100%
cod 1.PNG cod 2.PNG cod 3.PNG

Call of Duty: World at War je pátý díl úspěšné série
3D akčních her ze série Call of Duty. Hra se opět odehrává za 2. světové války. Hráč během hry hraje jako vojín C. Miller za Američany proti Japoncům, jako vojín Dimitri Petrenko za Sověty proti Němcům a nakonec jako PO. Locke opět za Američany jako člen Posádky letadla Consolidated PBY Catalina zase proti Japoncům. Hra začíná za vojína Millera útěkem ze zajateckého tábora a končí stejně jako v Call of Duty vztyčení sovětské vlajky na střeše Reichstagu. Je to také první díl ve kterém se neobjevuje pouze singleplayer a multiplayer ale i zombie mód.

Není to moje čeština, pouze jsem vytáhl soubory z české krabicové verze, kterou vytvořila společnost Cenega Czech a upravil ji tak, aby fungovaly na Steam verzi hry.

Hraní multiplayeru s naistalovanou češtinou je na vlastní riziko. Kvůli češtině se po přepnutí hry do MP zobrazují znaky místo slov a nejde to opravit. Takže pokud chcete hrát mp odinstalujte češtinu. A také máte jistotu že nedostanete ban, jelikož hra by mohla češtinu považovat ha cheat.
Autor
snco1301
Staženo
7.134
Zobrazení
12.773
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 2 hodnocení

Poslední aktualizace

 1. Změna URL

  Změna URL

Nejnovější hodnocení

Super funkční na 100% ,děkuji za překlad,výborná hra a ještě lepší v rodném jazyce.....Díky :-)
Upvote 0
Funguje skvěle! Dlouho jsem tento překlad hledal..takže díky moc!!
Upvote 0
Back
Top