• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Heroes of might & magic III Complete

Dokončen Heroes of might & magic III Complete 1.0

Verze hry
Poslední na Gog.com
Překlad
100%
Tvorba instalátoru
100%
Heroes 3 je počítačová hra žánru tahová strategie, vydaná v roce 1999 firmou 3DO. K této hře také vyšly dva datadisky – Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade a Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death. Wake of Gods (WoG) Team také vytvořil freeware datadisk „In the Wake of Gods“, který měl být „náhradou“ za odlišný čtvrtý díl série.

Nejedná se o mojí češtinu ale pouze jsem vyňal soubory z české krabicové verze hry, kterou vytvořil Bohemia Interactive a upravit tak, aby fungovala na GOG verzi hry.

h3.jpg h31.jpg
Autor
snco1301
Staženo
3.300
Zobrazení
3.300
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. Změna URL

    Změna URL

Nejnovější recenze

Skvělá práce.Hru jsem zakoupil na GOGu a cestina je velice prijemna.Nezbyva nez se znovu ponorit do nekonecne pohadky "jeste jedno kolo a jdu spát"
D
Funguje perfektně. Češtinu nainstalujte do adresáře se hrou a je to. Stejně jako u původní hry se vám nepočeští vše v rozehrané hře, ale jinak vše ok.
Top