• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
 2. Ostatní
Verze hry
1.14.7
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
capsule_616x353.jpg

Možnosti podpory

Pokud byste nás chtěli finančně podpořit, a podpořit tak další překlad her od Paradoxu, tak mi klidně napište soukromou zprávu na discordu.

Další češtiny ke stažení

Europa Universalis IV 1.37.2 - PŘEKLADYHER
Crusader Kings III 1.12.5 -
PŘEKLADYHER
Victoria 3 1.6.2 - PŘEKLADYHER

Stav aktualizace češtiny

Čeština je aktualizována na nejnovější verzi hry 1.14.6. Překlad je kompletní včetně všech DLC.

Hlášení chyb

Pokud během hraní s češtinou narazíte na nějakou chybu, tak prosím udělejte screen a napište o této chybě na discordu v sekci pro hlášení chyb pro HOI4. Předem děkuji.

Co je to Hearts of Iron IV?

Hearts of Iron IV je strategická válečná počítačová hra. Hráč se ve hře ujímá role jednoho z existujících států v jednom ze dvou výchozích scénářů.
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Další informace o hře naleznete zde: Hearts of Iron IV - recenze | GAMES.CZ

Autoři aktuálního překladu

prdlyandelCZ

Na překladu v minulosti pracovali

Verze: 1.0 - 1.12 - WhiteHorse, Davidjaho, None, chodCZ, Freskot, Gatorg, Bajo82, Biggris
Překlad převzat po Whitehorse
Autor
prdlyandelCZ
Staženo
9.302
Zobrazení
20.534
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
3,46 hvězd(y) 13 hodnocení

Více překladů od prdlyandelCZ

Poslední aktualizace

 1. 1.14.7

  Ahojte, čeština pro Hearts of Iron IV byla aktualizována na verzi hry 1.14.7. Byly přeloženy...
 2. 1.14.6

  Ahojte, čeština byla aktualizována na verzi hry 1.14.6. Byly přeloženy nové texty a také bylo...
 3. 1.14.5

  Ahojte, čeština pro HOI4 byla na webu aktualizována na verzi hry 1.14.5. Byly přeloženy nové...

Nejnovější hodnocení

S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.13.6 rev.1
Nie je hodina, kedy to neoľutujem. Každú minútu premýšľam o vlastnej samovražde, aby som svojej duši doprial pokoj. Možno dnes je ten deň, dnes je krásny mesiac
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.13.6 rev.1
Ahoj, ospravedlňujem sa za moje nedávne správanie v tomto mesiaci v súvislosti s prdlyandel a WhiteHorse. Chcel som brániť WhiteHorse za každú cenu a nesúhlasil som s tým, ako prdlyandel doxxnul WhiteHorse. Všetko sa stalo preto, lebo som nedokázal udržať svoje emócie pod kontrolou v snaze chrániť WhiteHorse. V budúcnosti sľubujem opatrnejší prístup a hľadanie konštruktívnych riešení. Ďakujem za pochopenie a za šancu na nápravu.
Upvote 0
Tady se jasně provádí botovani fake recenzí a namísto toho administrátoři mažou komentáře uživatele Tomfise. Co je tohle za klaunskou show?
Upvote 0
Preklad českej kvality" v hre Hearts of Iron 4 ma milo prekvapil. Fandím jazykovým lokalizáciám a tento preklad je naozaj na výbornej úrovni. Každá česká vetička je presná, bezchybná a výstižne zachytáva význam. Hra sa tak stáva ešte príjemnejšou a angažujúcou pre českých hráčov. Vychutnávam si hru ešte viac vďaka kvalite tohto prekladu. Vrelo odporúčam všetkým fanúšikom HOI4!
Upvote 0
Chci jenom říct, jak jsem ohromen kvalitou českého překladu a je zřejmé, že při vytváření této úžasného překladu pro tuto hru nebyl použit A.I. překladatel. Ve hře Hearts of Iron 4. Pozornost k detailu je chvályhodná a opravdu zlepšuje celkový herní zážitek. Překlad je plynulý, přesný a dokonale zachycuje podstatu hry. Je zřejmé, že do toho byl vložen velký úsilí, aby se čeští hráči mohli plně ponořit do hry. Kudos překladatelům za jejich vynikající práci!
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.13.6 rev.1
Tato hra byla tak složitá a těžko se učila v angličtině, ale s tímto úžasným překladem už se nepotřebuji obávat, jsi můj spasitel díky za úžasnou práci, kterou jsi udělal.
Upvote 0
Back
Top