• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
 2. Ostatní
Verze hry
1.12.5
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%

maxresdefault.jpg

Možnosti podpory

Pokud byste nás chtěli finančně podpořit, a podpořit tak další překlad her od Paradoxu, tak mi klidně napište soukromou zprávu na discordu.

Další češtiny ke stažení

Europa Universalis IV 1.37.2 - PŘEKLADYHER
Victoria 3 1.6.2 - PŘEKLADYHER
Hearts of Iron IV 1.14.6 - PŘEKLADYHER

Stav aktualizace češtiny

Čeština je aktualizována na nejnovější verzi hry 1.12.5. Překlad je v BETĚ. Zbývá přeložit 6 souborů.

Hlášení chyb

Pokud během hraní s češtinou narazíte na nějakou chybu, tak prosím udělejte screen a napište o této chybě na discordu v sekci pro hlášení chyb pro CKIII. Předem děkuji.

Co je to Crusader Kings III?

Crusader Kings III je grandstrategie od Paradoxu. Proveďte dynastii staletími a zajistěte bezpečí a moc každé nové generace. Získávejte nová území a tituly a upevněte svůj vliv. Buďte zbožným králem, který na svou stranu získá náboženskou moc, anebo si vytvořte vlastní víru a získejte nehynoucí slávu či věčné zatracení.
Další informace o hře naleznete zde:
Crusader Kings 3 – recenze | GAMES.CZ

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Autoři aktuálního překladu

prdlyandelCZ
Ralph Shepard
Fidji
BattleFrog
Phantomiux

Na překladu v minulosti pracovali

Verze: 1.2.2 - 1.8.1 -WhiteHorse, Bajo82, Biggris, Gatorg, Spid3rCZ, xsvobo,
Překlad převzat po Whitehorse
Autor
prdlyandelCZ
Staženo
9.160
Zobrazení
26.711
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
3,95 hvězd(y) 22 hodnocení

Více překladů od prdlyandelCZ

Poslední aktualizace

 1. 1.12.5 BETA

  Ahojte, byla vydána aktualizace češtiny. Čeština byla aktualizována na verzi 1.12.5 BETA. Byly...
 2. 1.12.4 BETA rev.2

  Ahojte, byla vydána aktualizace češtiny. Čeština byla aktualizována na verzi 1.12.4 BETA rev.2...
 3. 1.12.4 BETA rev.1

  Ahojte, byla vydána aktualizace češtiny. Čeština byla aktualizována na verzi hry 1.12.4 BETA...

Nejnovější hodnocení

Zdravím vás. obracím se na vás s dotazem. změnil jsem operační systém z Windows, na macOS. A a když jsem stáhl hru na Steam a pak si předělal češtinu tak mi to hází chybu a hra se vypne hned při spuštění.
Tak mě zajímá jestli to je tím operačním systémem nebo je chyba ještě jinde.? snad mi tím tady někdo dokáže poradit. vaší češtinu jsem používal na starém PC. tak jsem doufal že na novém mi to půjde taky.
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.11.3 BETA
Zdravim, nevim co se to tu deje a fakt to nechapu, proc se to vubec deje ja sem se s prdlymandelom klidn a v miru rozloucil pred mesicem https://prnt.sc/xC70lfDb8bs_ - je to fakt smutny, jak se nekdo snazi ze mne udelat nepritele a jeste si ze mne takhle utahovat. Prdlehoandela sem podporoval pres donaty a udelal sem mu kompletni grafiku na webu, a pak se nekdo najd a udela z moji osoby nepritele cislo 1. Je to fakt hloupe a smutne, ze me takhle nekdo zneuziva na sve vlastni ambice.

a jestli ma porad nekdo podezreni tak si mne klidne pridejte a napiste private spravu ja si vas pridam do friendlistu a muzem dat call, mam veskere hovory z discordu automaticky zaznamenane hlas po hlasu. a take spravy skrze Greasy Fork script addon.
prdlyandelCZ
prdlyandelCZ
:D Ty jsi opravdu nemocný člověk. Zopakuji to tedy znovu. Bylo před pár dny na tebe podáno trestní oznámení a celou věc jsem začal řešit s discordem. Tím je celá věc z mé strany uzavřená.
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.11.3 BETA
Nie je hodina, kedy to neoľutujem. Každú minútu premýšľam o vlastnej samovražde, aby som svojej duši doprial pokoj. Možno dnes je ten deň, dnes je krásny mesiac
prdlyandelCZ
prdlyandelCZ
Zajdi si na psychiatrii, tam ti někdo pomůže ;)
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 4,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.11.3 BETA
hoj, ospravedlňujem sa za moje nedávne správanie v tomto mesiaci v súvislosti s prdlyandel a WhiteHorse. Chcel som brániť WhiteHorse za každú cenu a nesúhlasil som s tým, ako prdlyandel doxxnul WhiteHorse. Všetko sa stalo preto, lebo som nedokázal udržať svoje emócie pod kontrolou v snaze chrániť WhiteHorse. V budúcnosti sľubujem opatrnejší prístup a hľadanie konštruktívnych riešení. Ďakujem za pochopenie a za šancu na nápravu....
prdlyandelCZ
prdlyandelCZ
Já umím odpouštět, ale pouze lidem, kteří si to zaslouží. A ty bohužel žádnou druhou šanci nedostaneš.
Upvote 0
Tady se jasně provádí botovani fake recenzí a namísto toho administrátoři mažou komentáře uživatele Tomfise. Co je tohle za klaunskou show?
Upvote 0
Veľmi som si užil preklad českého kvality v hre Crusader Kings 3. Preklad bol precízny a dobre naštudovaný, čo pridalo autenticitu a zábavu do hrania. Bol som príjemne prekvapený kvalitou CZ jazyka v hre.
Upvote 0
Jsem nesmírně vděčný za pozoruhodnou kvalitu českého překladu ve hře Crusader Kings 3. Tento výjimečný překlad nebyl vytvořen umělou inteligencí, ale pečlivě zpracován talentovanými překladateli. Bezchybně zachovává skutečnou podstatu původního obsahu s velkou pozorností k detailu a neochvějností přesnosti. Zařazením tohoto vynikajícího překladu se zlepšuje celkový herní zážitek a přidává se významná hodnota a autenticita. Bezchybná práce překladatelů odráží jejich odbornost a oddanost vynikajícímu výkonu, zasloužící si obrovskou pochvalu a obdiv.
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.11.3 BETA
Čekal jsem dlouho, než jsem konečně začal hrát tuto hru v českém jazyce supr překlad bez chyb, Díky!
Upvote 0
Super, hra má strašně moc textů, tak jsem rád, že to někdo převzal, a dává nám k suprové hře, českou pohodu :-)
Upvote 0
Super díky! Když WhiteHorse skončil s překlady myslel jsem si že už si CKIII česky nezahraju. Díky vám znova můžu. Čeština je super sem tam nějaká chybička ale i tak dokonalost. Jediné kde se to více projevuje je nekompletní text při cestách na různé události typu hostiny atd. Ale i tak vřele doporučuji všem kdo touží hrát hru v češtině a užít si jí bez jazykové bariery.
Upvote 0
Back
Top