• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Gruntz

Dokončen Gruntz 1.0.1.

Verze herního klienta
 1. Součást hry
 2. Ostatní
Verze hry
1.0.1
Překlad
100%
1500x450 Gruntz 2.jpg


Zajímavý mix logické hry a real-time strategie, kde má hráč za úkol pomoci gruntů v různých prostředích najít vzácný artefakt zvaný warpkámen, který jim pomůže navrátit se do svého původního světa, odkud byli násilně vyhnáni.
Většinu hry tak provádíte své roztomilé grunty řadou bludišť, hlavolamů a jiných nápaditých překážek, snažíte se získat roztodivné nástroje, které vám mnohdy ulehčí postup vpřed, přičemž se zároveň musíte vyhnout nepřátelským gruntům, případně je i různými úsměvnými způsoby zneškodnit.
Hra je od začátku do konce nabitá humorem a pozdější úrovně dokáží pořádně roztočit mozkové závity nejednoho hráče. Mimoto nabízí i zábavný multiplayer a především editor úrovní, který umožňuje nekonečné vytváření nových map, hádenek a úkolů.

Hra je ke stažení v plné, již počeštěné verzi - celá hra, bez instalace, rovnou v češtině.
Ke stažení 289 MB, po rozbalení ZIP archivu 402 MB.
Prostě jen stáhnete, rozbalíte a můžete hrát!

Překlad a korekce: PredatorV
Původní překlad: FastIkarus
Technika a grafika: Technik

Fotky ze hry:
01.jpg
02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg
Autor
PredatorV
Staženo
377
Zobrazení
1.318
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od PredatorV

Poslední aktualizace

 1. Oprava překladu + rozšíření

  - Opraveny drobné chybky a překlepy, které unikly. - Současně vyladěno pohlaví hráče (hra už...
Back
Top