• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Gray Matter

Dokončen Gray Matter 2022-01-18

Verze hry
Steam
Překlad
100%
Tato hra u nás vyšla s českými titulky, ale na Steamu náš rodný jazyk není podporován, tak jsem se postaral o instalátor, ve kterém jsou CZ soubory z krabicové verze.

Protagonisty příběhu jsou mladá studentka Samantha Everett a záhadný ekcentrický neurobiolog Dr. David Styles žijící ve starém rodinném sídle.
Jedné deštivé noci je osud svede dohromady a dívka se nechá zlákat k asistenci na Davidově experimentu.
Ten poté podstoupí 6 studentů. Průběh pokusu však přinese spoustu znepokojivých otázek. Kam až budou Samantha a David ochotni zajít, aby odhalili pravdu?
A opravdu jim smysly říkají pravdu nebo se stali obětí stejné hry jako jejich dobrovolníci? Proč Davida stíhají halucinace o jeho mrtvé ženě?
Je možné nějakým způsobem změnit minulost? Dům, experiment, vědec i Samantha tvoří klíč k nebezpečné hádance, která změní tvůj život...

Nejedná se o můj překlad, takže mi za něj neposílejte finanční příspěvky.
 • Game 1.jpg
  Game 1.jpg
  174,5 KB · Zobrazení: 690
 • Game 2.jpg
  Game 2.jpg
  125,2 KB · Zobrazení: 690
 • Game 3.jpg
  Game 3.jpg
  130,8 KB · Zobrazení: 700
 • Game 4.jpg
  Game 4.jpg
  238,1 KB · Zobrazení: 723
 • Game 5.jpg
  Game 5.jpg
  207,3 KB · Zobrazení: 710
 • Game 6.jpg
  Game 6.jpg
  159,3 KB · Zobrazení: 688
 • To se mi líbí
Reactions: Vonter
Autor
Zhilian
Staženo
790
Zobrazení
1.672
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,50 hvězd(y) 2 hodnocení

Více překladů od Zhilian

Nejnovější hodnocení

Dohráno před cca 1/2 rokem. Díky moc za češtinu.
Upvote 0
S
Super, už dlouho mám hru koupenou na steamu a nebyl jsem schopný k tomuto titulu najít titulky co vyšli v krabicové verzi...díky moc za instalator...
Upvote 0
Back
Top