• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
A New Beginning - Final Cut

Dokončen A New Beginning - Final Cut 1.0

Verze hry
Steam a GOG 2.0.4.0395
Překlad
100%
V roce 2500 žije posledních pár stovek zástupců lidské rasy v podzemních bunkrech, protože se na povrchu kvůli ekologickým katastrofám nedá žít.
Poslední možností před úplným vyhynutím lidstva je vyslání malého výsadkového týmu do minulosti, který tam má zabránit jaderné hrozbě.
A já bych vám tento příběh chtěl zpříjemnit překladem z mé dílny.

Pokud se vám moje překlady líbí a chcete mi za ně poděkovat, můžete tak učinit dobrovolnou finanční částkou na podporu:
Bankovní účet: 1017889998/6100

Tento překlad nešiřte jinak, než odkazem na tyto stránky!
Autor
Zhilian
Staženo
142
Zobrazení
1.028
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Zhilian

Poslední aktualizace

  1. A New Beginning - Final Cut čeština

    Překlad dokončen

Nejnovější recenze

Tak přestože jsem vůbec ještě před měsícem netušil, že tahle hra existuje, osud tomu chtěl, že jsem ji hrál. A bylo to fajn.. prostě jsem rád, že jsem tuhle hru neminul... Což by se ale stalo kdyby tu nebyla tahle čeština...
Naprosto parádní čeština.
Diakritika šlape, věty dávají smysl a je vidět, že to není strojově přeloženo.
Jediná výtka by byla ke scéně s lodí v džungli, kde hlídač jednou řekl nějakou větu v němčině. Ale vzhledem k tomu, že tam nebyl ani dubing, tak jde spíše o chybu hry než překladatele.

Díky této češtině jsem si tuto hru užil.
Zhilian
Zhilian
Díky za pochvalu. Jsem rád, že se čeština líbí. Nicméně, pokud by jsi věděl jak ta německá věta zněla nebo měl přímo screen ze hry, můžu udělat opravu. Takových bugů bylo ve hře víc, občas se stávalo, že se objevila i ruština. Tyto chyby jsem se snažil eliminovat, ale jak vidím, tak se nepodařilo vychytat všechny.
Top