Ztratili jsme poměrně hodně času bojem se spamujícím jedincem na našem webu, ale toto se snad podařilo vyřešit a můžeme se opět věnovat práci. Bohužel nám to sebralo opět hodně času a motivace. Pomalu ovšem postupujeme kupředu.
Konečně nesu nějaké dobré zprávy. :)
Spamu jsme se snad zbavili, tak jsem se mohl pustit do práce na textu. Během včerejška byly dokončeny texty DLC Epizoda Gladiolus a slušná část Epizody Ardyn.
Jako vždy pokračujeme v práci, ale poslední měsíc nás silně zdržuje nějaké individuum, které spamuje náš web nesmyslnými zprávami přes VPNku. Místo práce na překladu se tedy musím chtě nechtě věnovat zabezpečení webu, což bude mít za následek určité zdržení překladu. Velice nás to mrzí, někteří lidé jsou bohužel idioti.
Víme, že nám to trvá poměrně dlouho, ale postupujeme bohužel nesmírně pomalu kvůli nedostatku času. Nicméně opět jsme práci trochu posunuli směrem k cíli.
Léto je pryč, takže se opět pouštíme plnou parou do práce. Texty se zase pěkně pohnuly kupředu, ale stále ještě vymýšlíme a hledáme textury, které se používají po celém Eosu. Brzy snad přineseme nějaké nové obrázky.

Děkujeme všem za trpělivost, víme, že už nejsme ani zdaleka tak rychlí jako dřív, ale okolnosti našich životů nám to už neumožňují. Nicméně jsme pořád dost houževnatí.
Druhý letní měsíc se nesl v duchu dovolených, tak jsme se pohnuli jen o malý krůček, nicméně v září se prácě opět rozběhnou.
Za poslední měsíc jsme se poměrně hodně posunuli s texty, ale práce je ještě hodně. Kruci zatím pracuje na hledání chybějící grafiky. :)
Práce pomalu ale jistě pokračují dál. Dopad pandemie na nás ještě pořád trochu doznívá, nicméně od rozdělané práce neodcházíme. :)
Práce na překladu stále postupují, ale poměrně pomalu. Loňský rok nás bohužel převálcovala pandemie Covidu-19, kdy někteří z nás přišli o mnoho kolegů ve svém zaměstnání - výsledkem bylo, že nezbýval takřka žádný volný čas na překládání. Přesto postupujeme kupředu a nemáme v plánu překlad opouštět. Co začneme, to vždy dokončíme. ;)

Snad vás potěší alespoň pár nových screenshotů z české verze hry.

Abych nezapomněl, pracujeme souběžně na češtině pro Final Fantasy IX Steam.

Přílohy

 • final-fantasy-xv-cz_scr_01.jpg
  final-fantasy-xv-cz_scr_01.jpg
  728,1 KB · Zobrazení: 254
 • final-fantasy-xv-cz_scr_02.jpg
  final-fantasy-xv-cz_scr_02.jpg
  874,9 KB · Zobrazení: 265
 • final-fantasy-xv-cz_scr_03.jpg
  final-fantasy-xv-cz_scr_03.jpg
  1,1 MB · Zobrazení: 283
 • final-fantasy-xv-cz_scr_04.jpg
  final-fantasy-xv-cz_scr_04.jpg
  1,2 MB · Zobrazení: 267
 • final-fantasy-xv-cz_scr_28.jpg
  final-fantasy-xv-cz_scr_28.jpg
  641,9 KB · Zobrazení: 256
Back
Top