• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Empyrion - Galactic Survival

Dokončen Empyrion - Galactic Survival EGS CZ 1108-4262 v5.3

Jen malá aktualizace doplňující do hry sezónní recepty a přísady.
Změn, od poslední verze hry, bylo opět hodně. Pro vaši představu to byly desítky hodin mé práce. Doufám, že to oceníte alespoň formou komentáře zde na fóru. Berte ji ode mě jako předčasný vánoční dárek a hrajte, co to dá :)
 • To se mi líbí
Reactions: Pestr
Do předchozí veze se mi vloudila chyba do jednoho ze souborů. Dávám tedy k dispozici novou verzi, kde je již vše v pořádku.
Změn v této verzi hry bylo opravdu hodně a tak mám s vydáním docela zpoždění. Bohužel se mi nepodařilo odstranit problém s nezobrazováním překladů některých tlačítek ve hře. Překlady tlačítek tam jsou od začátku, ale nyní odmítají spolupracovat. V současné době pak již pracuju na aktualizaci češtiny pro verzi hry 1.10.4. Změn je tam zase moc a moc.
Změn v této verzi hry mnoho nebylo a tak jsem si dal s aktualizací trochu načas. Asi víc, než jsem chtěl. Uvidíme, jak to bude s novinkami ve verzi Empyrionu 1.10.
 • To se mi líbí
Reactions: pajda525
Verze 1.9 doznala stovky změn v textech. Nyní je však překlad již aktualizován.
 • To se mi líbí
Reactions: pajda525
Po delší pauze se verze hry posunula zase o pár setinek výše a přidala desítky změn v textech, které bylo třeba aktualizovat.
 • To se mi líbí
Reactions: pajda525
Verze hry se nám posunula zase o pár setinek výše a přidala desítky změn v textech, které bylo třeba zapracovat.
 • To se mi líbí
Reactions: pajda525
Verze 1.8 doznala spoustu změn v textech, takže mi aktualizace překladu chvíli trvala. Nyní je hotovo.
 • To se mi líbí
Reactions: pajda525
Dnes vyšla nová verze hry, takže jsem stávající překlad na ni aktualizoval. Dále bylo provedeno několik dalších oprav v textech.
 • To se mi líbí
Reactions: Zdenous a pajda525
Bylo provedeno několik oprav v textech a v návaznosti na to byl aktualizován i stav průběhu překladu.
Dnes vyšla nová verze hry, takže jsem stávající překlad na ni aktualizoval. Dále bylo provedeno několik dalších oprav v textech.
Bylo provedeno několik oprav v textech a odstraněna chyba na přelomu druhé a třetí kapitoly. Dále bylo přidáno několik obrázků, kde je vidět korektní zobrazení českých znaků (ů, ď) a PDA s 2. a 3. kapitolou.
Bylo provedeno několik oprav v textech a doplněn soubor s návodem, jak zajistit korektní zobrazování českých znaků v dialozích.
 • To se mi líbí
Reactions: pajda525
Jak jsem avizoval, máme tu třetí verzi češtiny pro hru. Je to současně i první verze s plnou češtinou. Byl aktualizován stav průběhu překladu a jeho úprava na STEAM verzi 1.7.7.
Přesně po měsíci tu máme druhou verzi češtiny pro hru. Byl aktualizován stav průběhu překladu a jeho úprava na STEAM verzi 1.7.2.
Tato veze češtiny je bez úprav funkční i pro verzi hry 1.7.3 3649.
Máme tu nový rok a s ním přichází i první verze češtiny ke stažení a vašemu testování. Dále byl aktualizován stav průběhu překladu a jeho úprava na STEAM verzi 1.7.1.1.
Včera vyšla nová verze hry, takže jsem stávající progres překladu na ni aktualizoval. Vše běží jak má a stav překladu se lehce navýšil.
Back
Top