• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

DreadOut 2 SK

Dokončen DreadOut 2 SK 1.01

Dobrý deň,
odteraz si môžete na stránkach lokalizácií.sk stiahnuť aktualizovanú verziu prekladu pre Dreadout 2 vo verzii 1.1.7. Ďakujem MixerXovi za opravenie prekladu.
  • To se mi líbí
Reactions: lichkangaxx
Dobrý deň,
v decembri vyšiel po dlhšom čase konečne očakávaný update, ktorý pridal asi 10 % chýbajúcich textov. Takže sme tak mohli preklad dokončiť. Update však rozhodil diakritiku, ale MixerX sa s tým popasoval a už by malo byť všetko v poriadku. Od dnešného dňa si tak môžete stiahnuť slovenský preklad pre DreadOut 2, ktorý je kompatibilný s verziou 1.1.6, na stránke www.lokalizacie.sk
Želáme vám príjemnú zábavu pri tomto ázijskom horore s našim prekladom.
Back
Top