• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Build 150
Překlad
100%
Korektura
95%
Testování
90%
Český překlad pro tuhle skvělou společenskou hru, která se dá pořídit doslova za hubičku.

Ať už hrajete s přáteli či rodinou doma u televize, na Discordu nebo třeba i na Twitchi, určitě si u této hry užijete spoustu zábavy. Nyní s českým překladem bude tato porce ještě o něco větší. Pro hraní lze použít telefony, tablety, notebooky.. a snad vše, co má přístup k internetu.

Jedná se o klasickou hru, kde každý hráč dostane zadání a to se následně snaží nakreslit. Zadání však nejsou vždy úplně primitivní a leckdy se skládají i z celé věty. Což přidává na obtížnosti i zábavě zároveň. Ostatní hráči potom napíší svůj tip. V závěru kola jsou potom všechny tyto tipy včetně skutečného názvu na jedné obrazovce kolem onoho obrázku a hráči se snaží uhádnout skutečný název. Pokud někdo místo skutečného názvu vybere tip některého z hráčů, dotyčný hráč za to následně získá body. Dá se zde tedy i trošku taktizovat chytře napsaným tipem. Za trefení skutečného názvu je samozřejmě nejvíce bodů. A to pro oba hráče. Mimo hlavní bodování lze potom udělit tipům jednotlivých hráčů tzv. lajky, kdy se na závěr hry vybere i vítěz, jehož odpovědi dostaly během hry nejvíce lajků. Nebudu to zde již více zbytečně rozepisovat, nejlepší způsob je vyzkoušet si hru na vlastní kůži ;)

*Jednotlivých zadání je několik tisíc, tak se nemusíte obávat, že by se začala brzy opakovat. Popřípadě je ve hře možnost vytvořit si zcela vlastní sady zadání.

Bavte se!
Drawful CZ.png
Drawful CZ2.png
Autor
Darby Scabb
Staženo
486
Zobrazení
1.749
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Darby Scabb

Poslední aktualizace

 1. Vydána verze překladu 1.01

  proběhl rozsáhlý překlad zbývajících titulků, nyní je vše kompletně přeloženo drobné opravy v...
 2. Překlad velké části chybějících titulků

  V souborech hry jsem nalezl větší část nepřeložených titulků k jednotlivým zadáním. Aktuálně na...
Back
Top