• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Build: 13
Překlad
100%
Korektura
95%
Testování
90%
Překlad této skvělé párty hry z The Jackbox Party Pack 3.

Jedná se o hru, která je minimálně pro tři hráče a je potřeba být spolu v jedné místnosti, jelikož 90% hry je založeno na interakci z ostatními. Sledování gest, výrazů.. včetně nutné komunikace pro odhalení fakera!

Vždy jsme si tuto hru užívali doma s přáteli i v angličtině. Věřím, že nyní bude díky českému překladu zážitek ze hry ještě o něco intenzivnější.

Na zařízeních hráčů se může sem tam objevit nějaké to anglické slovíčko nebo věta. Bohužel některé texty jsou přímo na serverech Jackboxu a nelze je nijak přeložit. Jedná se ovšem o takové části, které nijak nezasahují do samotného průběhu hry. Veškerá herní zadání i vše, co bude vidět na TV/Monitoru je kompletně přeloženo.

Fakin it - preklad.jpg
Faker.png
Autor
Darby Scabb
Staženo
308
Zobrazení
1.879
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Darby Scabb

Back
Top