• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Discworld Noir

Dokončen Discworld Noir 1.1

Verze hry
cd
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%

Autor překladu: Petr Cejpek
Zprovoznění diakritiky: vanBrok

Češtinu nainstalujete instalátorem, který se postará o veškeré nahrazení a zálohování souborů. Nová verze 1.1 obsahuje i diakritiku. Tímto bych chtěl poděkovat vanBrokovi, který se vlastně sám nabídl a podařilo se mu ji zprovoznit. Odkaz na jeho stránky najdete v přiloženém souboru Čti mě.pdf.

Anotace:
Lewton, bývalý člen ankh-morporské Hlídky, začal pracovat jako soukromý detektiv, ale kšefty šly ztuha. Jednoho deštivého večera si ho přišla najmout tajemná žena, která po něm chtěla, aby vystopoval jejího milence.
Celé vyšetřování se ale během chvilky začíná komplikovat, atmosféra houstne, kolo intrik se roztáčí a na scéně se objeví první vražda. A že nakonec nezůstane jenom u jedné...
  • To se mi líbí
Reactions: Vonter
Autor
Petr Cejpek
Staženo
190
Zobrazení
190
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Petr Cejpek

Poslední aktualizace

  1. diakritika

    V nové verzi byla opravena spousta překlepů, některé formulace textů, ale hlavně byla přidána...

Nejnovější recenze

Díky, díky, díky! Na tenhle překlad čekám řadu let. Zeměplocha je moje srdeční záležitost a tahle hra mě vždy lákala.
Díky za další češtinu na hru z prostředí Zeměplochy. Instalace na nové systémy je sice trochu náročnější, ale hra se vám za tu trochu snahy bohatě odmění.
Top