• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Diablo II Lord of Destruction

Dokončen Diablo II Lord of Destruction čeština verze 2.2

Verze herního klienta
 1. Battle.net
 2. Součást hry
 3. Ostatní
Verze hry
1.07-1.14d
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
logod2b.gif

Krátce o hře:
Diablo II je (dnes již kultovní) akční RPG hra, která byla vydána už v roce 2000 jako pokračování velkého hitu hry Diablo. Jedná se tedy o druhý díl této série, který posléze o rok později, tedy v roce 2001 dostal pokračování v podobě datadisku s názvem Lord of Destruction.
Hráč se tedy opět jako jeden z 5-ti (v datadisku ze 7-mi) hrdinů vrací do temného světa, kde musí bojovat proti silám zla. Největší důraz je zde kladen na celkový vývoj hrdiny včetně jeho vlastností, dovedností, předmětů i zbraní.
Hru je možné hrát jak v režimu jednoho hráče, nebo-li tzv. kampaň, tak i v režimu pro více hráčů po LAN nebo pomocí herního portálu Battle.net.


O překladu:
Celá tato česká lokalizace je primárně určena pro ANGLICKOU verzi hry Diablo 2 s datadiskem Lord of Destruction, ale snaha byla, aby fungovala i ve hře bez datadisku. Podporovány jsou všechny verze patchu hry včetně podverzí, jelikož instalační program se snaží při instalaci přeložit vždy jen to, co hra v danné verzi obsahuje. Toto je nutné proto, aby hra šla s lokalizací opětovně spustit.
První verze této češtiny vznikla už v roce 2002, ale díky obrovskému počtu patchů, které byly následně vydány, musela být postupně upravena a nakonec i přepracována. Poslední update, dopřeložení textů a pár oprav instalačního programu do verze 2.2 je z roku 2020 a doplnila se tím i plná funkčnost pro zatím poslední patch hry 1.14d.
Překlad je zajímavý především tím, že plně využívá lokalizační knihovnu přímo ze hry, díky čemu funguje dobře české skloňování a časování.
Na žádost samotných hráčů byla do instalace přidána možnost si vybrat, co vše má být vlastně ve hře přeloženo.
Tato možnost zahrnuje také i přidání titulek do video sekvencí, ovšem k tomu je potřeba mít k instalačnímu programu ještě i soubor video titulek. Ten je možné stahnout zde.

Autoři:
Max Prasak - leader překladu, překladatel, technická podpora, české fonty, coder
ATomik - překladatel, tester
Ram - překladatel, tester
Gorog - překladatel, tester
a samozřejmě i spousta dalších, které sem všechny vypisovat nebudu, ale bez nich by to také nešlo :) .


Licenční podmínky překladu:
Tento překlad je možno šířit jen v originální podobě, jakou mu dali jeho autoři. Z toho plyne, že instalační soubory ani překlad samotný nesmí být žádným způsobem modifikován.

Překlad je primárně určen pro nekomerční účely a tudíž distribuce za jakoukoli úplatu či provizi, nebo umísťování tohoto překladu na jiné webové stránky nebo datové nosiče, podléhá svolení autora.

Autoři tohoto produktu nejsou zodpovědní za případně vzniklé škody při použití tohoto překladu.

d2lodcz2.2-uvod.jpg
d2lodcz2.2-info.jpg
d2lodcz2.2-instalace.jpg
 • d2lod1.14-uvod.jpg
  d2lod1.14-uvod.jpg
  188,8 KB · Zobrazení: 377
 • d2lod1.14-inventar.jpg
  d2lod1.14-inventar.jpg
  277,4 KB · Zobrazení: 403
 • d2lod1.14-dovednosti.jpg
  d2lod1.14-dovednosti.jpg
  234,5 KB · Zobrazení: 390
 • d2lod1.14-menu.jpg
  d2lod1.14-menu.jpg
  222,9 KB · Zobrazení: 355
Autor
Max Prasak
Staženo
1.582
Zobrazení
7.018
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Max Prasak

Back
Top