• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Corsair: Conquest at Sea (Gold edition)

Dokončen Corsair: Conquest at Sea (Gold edition) 1.0

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
Verze hry
2.1.0.7
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Ve hře Corsairs Gold zažijete fascinující pátrání, které vás zavede do čtyř koutů země, přičemž v každém z přístavů, který na své cestě navštívíte, na vás čekají nová dobrodružství. Nahromaďte bohatství pro svoji zemi, ať za pomoci síly nebo brilantních obchodních schopností. Jako zkušený bojovník a protřelý vyjednávač budete muset spoléhat na své strategické schopnosti, a vytvořit si tak svoji reputaci. Můžete se stát dokonce obdivovanějším mužem, než je sám král a nebo tím nejobávanějším z barbarských pirátů!

- Jedna srdcová záležitost mého mládí:)

Upozornění: Hra není vývojáři opravena od bugů, tudíž za Španěly (žluté) nelze přejít přes misi 4 a za Holanďany (oranžové) nelze přejít přes misi 5. I když splníte úkol, neposune vás to dál. Za ostatní národy lze hru dokončit. Další bug je, že hra padá, když najedete kurzorem myši na spodní hranu mapy ve hře, proto v téhle oblasti musíte k posunu používat šipky na klávesnici. NENÍ TO VLOŽENOU ČEŠTINOU, ALE SAMOTNOU HROU.

Pokud chcete, můžete hru zakoupit zde na gogu Corsairs Gold

E-mail překladatele: [email protected]
Discord: sumilek86#3419
Překladatel, korekce, tester: sumilek86
Technická pomoc: VanBrok (Jurgen82)

Pokud se chcete podívat na jinou práci technika, můžete zde na jeho stránkách: Jurgenovy češtiny
 • 1.jpg
  1.jpg
  487,8 KB · Zobrazení: 259
 • 2.jpg
  2.jpg
  528,1 KB · Zobrazení: 303
 • 3.jpg
  3.jpg
  911,7 KB · Zobrazení: 314
 • 4.jpg
  4.jpg
  937,7 KB · Zobrazení: 299
Autor
sumilek86
Staženo
406
Zobrazení
2.001
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení
Back
Top