• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Colony ship

Připravuje se Colony ship

Tak k dnešnímu dni je překlad celé hry dokončen. Teď už jen zbývá překlad naimplementovat do hry a začít korigovat a opravovat chyby. To by snad nemělo trvat extra dlouho. Ještě se budu snažit vyjednat překlad textur ve hře, ale to už by byla jen třešnička na dortu :)
Tímto bych všem fandům RPG her rád sdělil, že překlad Colony ship neustrnul, ale dál se na něm pracuje. Dodělával jsem teď další projekty, takže teď je zase čas. Už zbývá přeložit "jen" 80 souborů. To už by nemělo být tak těžké. Pokud se nenaskytnou nějaké problémy, mohlo by být hotovo někdy o prázdninách. Pak samozřejmě korektury, protože vím, že během překladu došlo k několika změnám v textu a je potřeba předělat jádro překladu. Nicméně to už bude jen šperkování :)
Tímto oznamuji, že jsem při překladu právě překlenul první polovinu hry. A s tím posílám i několik nových obrázků. :)

Přílohy

 • test01.png
  test01.png
  2,4 MB · Zobrazení: 105
 • test02.png
  test02.png
  1,6 MB · Zobrazení: 109
 • test03.png
  test03.png
  1,3 MB · Zobrazení: 100
 • test04.png
  test04.png
  1,6 MB · Zobrazení: 99
 • test05.png
  test05.png
  2 MB · Zobrazení: 99
 • test06.png
  test06.png
  819,3 KB · Zobrazení: 111
Back
Top