• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Chronicles of Mystery - The Legend of the Sacred Treasure

Dokončen Chronicles of Mystery - The Legend of the Sacred Treasure 0.85

Verze herního klienta
  1. Steam
Překlad
100%
Korektura
85%
Testování
85%
837100_header.jpg
837110_header.jpg
O hře
Třetí díl série Chronicles of Mystery byl násilně vývojáři rozdělen na dvě části. Z tohoto důvodu je také čeština plně funkční na obě. Hra také šlape mimo jiné i v rozlišení FullHD, na kterém byla testována (viz obrázky).

Novinářka Chelsea Connorová stále pátrá po příčinách smrti svého otce. Pomocí tajemného deníku se dostane na chystanou výstavu, kde se má setkat s jeho bývalým přítelem. Ten je však zavražděn. Nachází podivné fragmenty dlaždic a stopy ji vedou až do Afriky...

Po dvou klasických adventurních dílech změnili vývojáři ze City Interactive herní žánr na hledačku.

P.S. Předměty v hledačkách se generují náhodně, takže je možné, že ne všechny odpovídají popisku. Případné chyby, nejlépe obrazovou formou mi nahlašte přes konverzaci. V hledačkách taky doporučuji sbírat bonusové mince (LoST) a drahokamy (SoLK), které umožnují přeskakovat některé problematické hádanky.

Ukázka překladu
vz1.jpg
vz2.jpg
Autor
666joxer
Staženo
333
Zobrazení
1.484
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 2 hodnocení

Nejnovější hodnocení

Vždy mě moc potěší, když vyjde čeština i u málo známých nebo méně kvalitních her, prostě tam, kde člověk ani moc nečeká, že se najde dobrá duše, která pro takovou hru obětuje čas a úsilí.
Velké poděkování autorovi za to, že i tak mizernou dvoj-adventuru zpřístupnil hráčům a fanouškům, kteří si to bez češtiny tolik neužijí.
Pár chybiček by se našlo... nejvíce mě trkl samotný počátek a věta "Musím dát deník paní Jacob Mauchové". Je to Mauchův deník a má ho dostat Irene Jacobová. Ale to je drobnost. Jinak se překlad zdá být super!
Upvote 0
Hrál jsem to hoďku a čeština je velice kvalitní s háčky a čárky a bez gramatických chyb. Škoda, že se autoři odchýlily ze zajetého stylu hry a udělali ze série hledačku s ne moc dobrým grafickým kabátkem pro lidi s opravdu bystrým zrakem. Ale s češtinou se to hraje docela dobře a jsem za to rád, že vznikla. Děkuji.
Upvote 0
Back
Top