• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Chronicles of Mystery - The Legend of the Sacred Treasure

Dokončen Chronicles of Mystery - The Legend of the Sacred Treasure 0.85

Verze klienta
  1. Steam
Překlad
100%
Korektura
80%
Testování
80%
837100_header.jpg
837110_header.jpg
O hře
Třetí díl série Chronicles of Mystery byl násilně vývojáři rozdělen na dvě části. Z tohoto důvodu je také čeština plně funkční na obě. Hra také šlape mimo jiné i v rozlišení FullHD, na kterém byla testována (viz obrázky).

Novinářka Chelsea Connorová stále pátrá po příčinách smrti svého otce. Pomocí tajemného deníku se dostane na chystanou výstavu, kde se má setkat s jeho bývalým přítelem. Ten je však zavražděn. Nachází podivné fragmenty dlaždic a stopy ji vedou až do Afriky...

Po dvou klasických adventurních dílech změnili vývojáři ze City Interactive herní žánr na hledačku.

P.S. Předměty v hledačkách se generují náhodně, takže je možné, že ne všechny odpovídají popisku. Případné chyby, nejlépe obrazovou formou mi nahlašte přes konverzaci. V hledačkách taky doporučuji sbírat bonusové mince (LoST) a drahokamy (SoLK), které umožnují přeskakovat některé problematické hádanky.

Ukázka překladu
vz1.jpg
vz2.jpg
Autor
666joxer
Staženo
101
Zobrazení
423
Typ souboru
zip
Velikost souboru
211,6 KB
Hash
54da6f64c0dab98cf7b83b41565666e1
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Nejnovější recenze

Vždy mě moc potěší, když vyjde čeština i u málo známých nebo méně kvalitních her, prostě tam, kde člověk ani moc nečeká, že se najde dobrá duše, která pro takovou hru obětuje čas a úsilí.
Velké poděkování autorovi za to, že i tak mizernou dvoj-adventuru zpřístupnil hráčům a fanouškům, kteří si to bez češtiny tolik neužijí.
Pár chybiček by se našlo... nejvíce mě trkl samotný počátek a věta "Musím dát deník paní Jacob Mauchové". Je to Mauchův deník a má ho dostat Irene Jacobová. Ale to je drobnost. Jinak se překlad zdá být super!
Hrál jsem to hoďku a čeština je velice kvalitní s háčky a čárky a bez gramatických chyb. Škoda, že se autoři odchýlily ze zajetého stylu hry a udělali ze série hledačku s ne moc dobrým grafickým kabátkem pro lidi s opravdu bystrým zrakem. Ale s češtinou se to hraje docela dobře a jsem za to rád, že vznikla. Děkuji.
Top