• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Art of Murder: The Secret Files

Dokončen Art of Murder: The Secret Files 0.80

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Steam
Překlad
100%
Korektura
80%
Testování
80%

header.jpg
O hře
Předposlední, čtvrtý díl série Art of Murder. Agentka FBI Nicole Bonnetová byla přidělena k novému případu. Má vyšetřit únos profesora Brennera, odborníka na mexické drogové kartely. Byl unesen z benzínky a jeho asistentka byla zastřelena. Získává od jednoho zaměstnance předběžný popis pachatelů a vydává se po stopě. Nicole je v Mexiku odkázána sama na sebe. Musí identifikovat únosce a zachránit profesora z rukou mocného kartelu, než bude příliš pozdě.

Po třech klasických adventurních dílech změnili vývojáři ze City Interactive herní žánr na hledačku.

Ukázka překladu
87A37D265FD0B1B07661F7A257D4ADAF24C261F8
Autor
666joxer
Staženo
400
Zobrazení
1.624
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Nejnovější hodnocení

Mizerná hra ale zdařilý překlad, který to zachraňuje. Ve hře není dabing, takže o to více se může čeština hodit (pro ty co anglické texty zvládají ještě hůře než mluvené slovo). Hra je tak na 2 hodinky, takže herní utrpení netrvá dlouho a čeština zdatně pomůže přežít pád doposud solidní série AoM.
Upvote 0
Back
Top